Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Aktivista Hlina v obave zo Slotu: Požiadal som o policajnú ochranu!

Aktivista Hlina v obave zo Slotu: Požiadal som o policajnú ochranu!

Zdroj: IPP

Reklama
Logo Nový ČasLogo Nový Čas

Organizátor blokády sídla SNS Alojz Hlina požiadal pred protestom v Žiline o policajnú ochranu. Reagoval tak na zistenie, že si ho Slota preveroval.

O blokáde sídla SNS sa dočítate TU >>

Po blokáde sídla SNS a ukoristenia ich vlajky z priečelia budovy a proteste pred ministerstvom výstavby je na rade mesto Žilina, kde bol Slota dlhoročným primátorom. V pondelok 8. júna chce Hlina na Mariánskom námestí osloviť voličov SNS, aby v parlamentných voľbách Slotu nevolili. Dokonca ich chce dokonca pozvať na pivo a podiskutovať si. Hlina je však znepokojený tým, že šéf národniarov si počas nedávnej mimoriadnej schôdze parlamentu študoval „spis“, ktorý bol označený jeho menom.



„Alojz Hlina je neúspešný komunálny politik." Aj táto veta je napísaná v dokumente, ktorý si Slota pozorne čítal. Čo tým predseda národniarov sleduje? „Pán Slota pána Hlinu nerieši, čítal si zo zaujímavosti informácie o tom, kto pán Hlina vlastne je aké má dlhy, ako sa neúspešne pokúšal vstúpiť do politiky... a jedine, koho svojimi aktivitami zaujal, sú niektoré slovenské médiá," reagovala tlačová tajomníčka SNS Jana Benková.

Stĺpy na autobusovej stanici v Žiline sú už olepené plagátmi upozorňujúcimi na pondelňajší protest proti Slotovi:

„Niektoré veci sa už začali. Majú nejaký rukopis. Poviem otvorene, že začínam mať obavy," netají sa Hlina. Pre Čas.sk sa priznal, že napriek všetkému do Žiliny pôjde. „Je to celé nepríjemné. Pre istotu som požiadal o policajnú ochranu.“

Alojza Hlinu nahnevalo najmä to, že predseda SNS mal vulgárne nadávať policajtke, ktorá nechcela jeho šoféra pustiť do garáže. Na priečelie svojej krčmy dokonca zavesil plagát, na ktorom bolo napísané, že Slovensku najviac škodí práve Ján Slota.

Takýto plagát láka voličov SNS na Hlinov protest v Žiline:

Autor: © Nový Čas

Vyberáme pre Vás niečo viac