Nevydarený návrat do Tipos extraligy má svoju dohru: Vlčia svorka zo Žiliny sa rozpadá!
3. 5. 2021, 16:45 (aktualizované: 3. 5. 2021, 21:13)

Zdroj: tasr
Žilinskí vlci prežili spanilú jazdu v druhej najvyššej slovenskej hokejovej lige. Za úspešnou sezónou ostávalo dať poslednú bodku, ktorou by spečatili vysnívaný návrat do Tipos extraligy. To sa však na počudovanie nestalo.
Zdroj: tasr
Zdroj: tasr
Zdroj: tasr
Galéria k článku
Vo finále prehrali so Spišskou Novou Vsou šokujúco 4:1 na sériu. Ambiciózne rozbehnutý žilinský vlak s trénerom Gregorom tak narazil na východoslovenskú skalu. Práve tréner sa po vypadnutí stal prvým členom tímu, ktorý skončil. Za ním nasledovalo ďalších päť hráčov.
"Vlčia svorka sa lúči s päticou Henrich Jaborník, Ondřej Jurčík, Martin Lenďák, Ondrej Mikula a Tomáš Urban. Chalanom ďakujeme za odvedené služby a prajeme veľa zdaru v ich kariére," uviedol klub na svojej sociálnej sieti. Všetci piati hráči prišli do klubu pred sezónou.
Klub doposiaľ neavizoval žiadny príchod nového hráča. Ak však chcú Žilinčania pomýšľať na repete, káder na čele s trénerom by mali čo najskôr vystužiť.
Autor: ik, Nový Čas