V rozhovore pre televíziu NBC tiež upozornil, že druhá strana nepredložila žiadne dôkazy, ktoré by dokazovali tieto podozrenia.
Ruské vedenie podľa Putina zároveň očakáva, že Moskva a Washington budú schopné spolupracovať v boji proti počítačovej kriminalite. "Je našou veľkou nádejou, že budeme môcť začať tento proces s našimi partnermi v Spojených štátoch," citovala NBC slová ruského prezidenta.
Podľa médií v USA americká administratíva neverí, že téma hekerského útoku na SolarWinds stratila na aktuálnosti, preto chce Biden o nej rokovať so svojím ruským náprotivkom.
Putin v rozhovore oznámil, že otvorený rokovaniam o výmene väzňov s USA, informovala agentúra AFP, podľa ktorej bude osud amerických a ruských občanov väznených v druhej krajiny jednou z tém rokovania prezidentov Ruska a USA na ich schôdzke v Ženeve.
Podľa AFP by sa rozhovor o zadržiavaných osobám mal zamerať napríklad na bývalého príslušníka americkej námornej pechoty Paula Whelana, ktorého v Rusku odsúdili na 16 rokov za špionáž. Whelan vyzval Bidena, aby zabezpečil výmenu zajatcov, a v nedávnom rozhovore uviedol, že sa stal obeťou "rukojemníckej diplomacie".
Ďalší občan USA, Trevor Reed, bol v roku 2020 odsúdený na deväť rokov väzenia na základe obvinenia z útoku na ruských policajtov, ktorého sa dopustil v stave opitosti.
Moskva by zase mohla žiadať vydanie známeho ruského obchodníka so zbraňami, väzneného v USA, Viktora Buta a zmluvného pilota a údajného pašeráka drog Konstantina Jarošenka.