SaS zasiahla tragická správa: Pri vážnej nehode zomrel člen strany († 28)! Zábery, z ktorých mrazí
23. 6. 2021, 15:36

Zdroj: Facebook/ SaS, Polícia SR - Bratislavský kraj
Tragická zrážka! Na diaľnici D2 v smere do Bratislavy došlo v pondelok k vážnej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol jeden život.

Zdroj: Facebook/ Polícia SR - Bratislavský kraj

Zdroj: Facebook/ SaS, Polícia SR - Bratislavský kraj

Zdroj: Facebook/Polícia Bratislavský kraj
Galéria k článku
"Krátko pred 17.00hod došlo v 50,5 km diaľnice D2 v smere do Bratislavy k tragickej dopravnej nehode. Podľa doterajších informácií došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k nárazu vozidla Suzuki Vitara do kamióna zn. Mercedes. Zrážkou utrpela pravdepodobne jedna osoba vo vozidle Suzuki zranenia, ktorým na mieste nehody podľahla," informoval vtedy bratislavský krajský policajný hovorca Michal Szeiff. Podľa portálu Topky išlo o člena SaS. Smutnú správu potvrdila aj strana.
"Vo veku 28 rokov nás opustil člen strany a priateľ Peter Rakovský. Peter bol talentovaný právnik a pedagóg, bol aktívny a chcel zmeniť Slovensko k lepšiemu. Touto cestou chceme vyjadriť jeho najbližším, rodine, kolegom a priateľom našu úprimnú sústrasť," napísala strana na sociálnej sieti. Úprimnú sústrasť vyjadrilo aj hnutie OĽaNO.
Autor: © Nový Čas