Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Políciu zaujala akrobatická jazda: Cyklistovi namerali neskutočné promile, jeho vysvetlenie vás dorazí

Políciu zaujala akrobatická jazda: Cyklistovi namerali neskutočné promile, jeho vysvetlenie vás dorazí

Zdroj: profimedia.sk

Reklama
Logo Nový ČasLogo Nový Čas

Osemstoeurová pokuta hrozí 39-ročnému cyklistovi z Nemšovej. Policajti mu v dychu namerali štyri promile alkoholu. Hliadke povedal, že vypil tri malé pivá.

"Policajti obvodného oddelenia z Nemšovej spozorovali na jednej z ulíc v Nemšovej cyklistu, ktorého štýl jazdy 'mal mierne akrobatické prvky'. Pri dychovej skúške mu namerali najskôr 3,58 a pri opakovanej skúške rovne štyri promile alkoholu v dychu," informuje polícia.

Policajti následne s cyklistom spísali správu o výsledku objasňovania priestupku. V správnom konaní na okresnom dopravnom inšpektoráte mu hrozí pokuta až do 800 eur.

Autor: TASR

Vyberáme pre Vás niečo viac

Súvisiace