Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
04.06.2022 06:00 | Prominenti | Domáci Prominenti
Foto

Moderátorka Simona Simanová o estetických úpravách: Trúfla si už na zákrok? Úprimný odkaz ženám

Simona Simanová (38) nedávno posilnila večerné spravodajstvo RTVS a dosiahla tak pomyselný vrchol vo svojej brandži.

Blondínka je vyštudovaná farmaceutka, potápa sa bez dýchacieho prístroja a so známym tenistom Lukášom Lackom (34) má sedemročného syna Lucasa. Priznáva, že je veľmi hanblivá a komplimenty na sexi vzhľad, ktoré dostáva od mužov, vôbec nerieši. 

Fotogaléria
8
fotiek v galérii

O dva roky budete mať štyridsať, pozorujete už nejaké zmeny na svojom tele?

Patrím medzi ľudí, ktorí sa nepozorujú, dokonca nechodím stále po lekároch, som práve ten opačný prípad, idem, až keď je veľmi zle. Väčšinou som s mladými ľuďmi, žijem svoj život, takže toto absolútne neriešim.

A čo estetické úpravy, ste ich fanúšikom?

Myslím si, že každý človek by mal robiť všetko tak, ako to cíti. Niekedy ma mrzí, že vidím pekné dievča, ktoré sa dalo upraviť, ale nie je to zmena k lepšiemu. Starnúť treba vedieť s gráciou. Máme veľa pekných herečiek aj iných dám, ktoré možno majú drobné úpravy, ale nikto si ich nevšimne, lebo sú decentné. Čo sa týka mňa, zákrokov sa bojím a mám pred nimi obrovský rešpekt. Takže zatiaľ som si netrúfla. A čo sa týka vzhľadu, veľa závisí aj od psychiky a od toho, ako sa človek cíti a či niečo pre seba robí. Fyzické a duševné telo musí byť v harmónii. Keď niekto športuje a stravuje sa zdravo, tak to vidieť. Rovnako ako to, či je človek šťastný a spokojný vo svojom vnútri.

Ako hodnotí svoju novú úlohu vo večernom spravodajstve? Skúsila niekedy modeling a ako reaguje na komplimenty od mužov? Čo prezradila o živote s profesionálnym športovcom a o svojom synovi Lucasovi? A ako opísala osobné stretnutie s pápežom Františkom?

Dočítate sa v Novom Čase Víkend

Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: © Nový Čas Víkend, Karin Kollárová

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk


Najčítanejšie
24h /  3d /  7d
(ilustračné foto)
Česi čelia vážnemu problému: Takmer milión občanov nemá...To je sila!
Annie Knight,
Modelka pred dospelých sa ZASNÚBILA, ale... Pred svadbou sa chystá urobiť niečo poriadne pikantné
Ukrajinskí tankisti na ceste smerom k svojim pozíciám pri Bachmute.
Straty na dennom poriadku: Rusi pricházdajú o veľké prachy! Čísla sa vyšplhali poriadne vysoko
Ilustračné foto.
OBROVSKÁ rodinná tragédia u susedov: Muž ZASTRELIL svokru († 71) i vlastnú dcérku († 5)!
Príčina jeho smrti ostáva pre teraz záhadou.
Inštruktor († 45) jogy išiel na rande naslepo, zrazu ZMIZOL: Hrozivý objav po mesiaci!
Na snímke "ohnivý kruh" počas prstencového zatmenia Slnka v argentínskom meste Puerto San Julián v stredu 2. októbra 2024.
ZATMENIE Slnka bolo jedno veľké SKLAMANIE! Niečo podobné svet zažije až o 50 rokov
Putinova limuzína sa ocitla v plameňoch.
Foto
Šokujúce zábery z Moskvy: Putinova limuzína VYBUCHLA priamo na ulici! VIDEO
Na snímke prezident Peter Pellegrini a Andrej Danko.
Danko chce POVINNÚ vojenskú službu, prezident reaguje: TOTO si o tom myslím!
Polícia (ilustračné foto).
Slintačka a krívačka: Nové nariadenie polície! Čo sa od 30. marca mení?
Pápežov zdravotný stav je momentálne stabilný.
Pápež František skoro zomrel: Pred týždňom ledva zdvihol ruku a dnes... ZÁZRAK?
Ktoré príznaky by ste nemali ignorovať?
Tichý zabijak NÁDOR na mozgu: Ak pociťujete dlhodobo týchto 7 PRÍZNAKOV, volajte doktorovi!
Najobľúbenejšie dievčenské mená v Európe!
Foto
Najobľúbenejšie dievčenské mená v Európe a na Slovensku! Niektoré vás prekvapia