Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip

Motorkárovi Martinovi († 28) sa stala osudná zrážka s autom v protismere: Kto bol vinníkom tragédie?!

Sú zúfalí! Rodina z Trnovca nad Váhom pri Šali už týždeň plače za Martinom († 28), synom, bratom, a najmä tatinom len 11-mesačnej Emky. Ten sa v utorok trinásteho vybral na motorke domov za dcérkou a snúbenicou.

Nikto z nich však ani len netušil, že mu z protismeru do jeho pruhu prejde auto. Čelná zrážka s Volkswagenom nedala mladému motorkárovi žiadnu šancu. Mužom zákona aj týždeň po tragédii komplikuje vyšetrovanie fakt, že stále nevedia, kto auto šoféroval. Prečo?

V osudný deň išiel Martin († 28) na svojom motocykli domov za snúbenicou Klaudiou a dcérkou Emkou, ktorá čoskoro oslávi rok. Žiaľ, tohto krásneho okamihu sa už mladý otec rodiny nedožil. „Išiel zo Šoporne smerom na Dlhú nad Váhom. Je to úplne rovná cesta a môj brat chodil vždy zodpovedne. Dobre vedel, prečo sa musí domov vždy vrátiť a kto ho čaká. On pre svoju rodinu žil a nesmierne ju miloval,“ opisuje nešťastie sestra Veronika (24).

Otvoriť galériu

Svojho milovaného Martina rodina pochová už dnes, no s pocitom, že vodič auta nie je stále stotožnený. Ani po týždni totiž muži zákona nepoznajú meno šoféra Volkswagena. „V aute boli traja muži,“ tvrdí Veronika, ktorá s rodinou nechápe, ako je možné, že polícia nikoho po nehode nezadržala. Nový Čas oslovil mužov zákona s otázkou, prečo doteraz nie je jasné, kto sedel za volantom auta.

„Boli odobraté vzorky DNA a pachové stopy, ktoré boli odoslané na expertízne skúmanie, a čaká sa na výsledky,“ vysvetlila policajná hovorkyňa Viktória Borloková. „Všetci traja, čo sedeli v aute, sú na slobode a môj brat je mŕtvy. Je to veľmi neštandardné a hlavne smutné pre nás všetkých,“ uzatvorila Veronika s tým, že urobia všetko pre to, aby smrť ich milovaného Martina bola potrestaná.

Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: šiš, Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk




Najčítanejšie
24h /  3d /  7d
Janu priviezli na súd s putami na rukách.
Foto
Jana si so synčekom († 1) ľahla na koľajnice: Bol toto MOTÍV, prečo chcela vziať život sebe aj dieťaťu?!
Kanadský premiér Mark Carney
Kanadský premiér bez okolkov o problémoch s USA: Staré časy sa skončili...
Kráľ Karol III.
Kráľ Karol III. skončil v nemocnici: Komplikácie v liečbe rakoviny!
Vladimir Putin.
Putin prehovoril o Trumpovom pláne prevziať Grónsko: Je to vážne!
Americký minister zahraničných vecí Marco Rubio
Drsné praktiky Rubia: Za účasť na protestoch odobral víza stovkám študentov
Niekoľkodňové zrážky mierne zvýšili hladiny všetkých tokov na východnom Slovensku. Najviac sa dažde prejavili na prietokoch rieky Hornád.
Tragédia pri Veľkých Bierovciach: Vo Váhu sa utopil 40-ročný robotník
Bývalý francúzsky prezident Nicolas Sarkozy
Francúzsky exprezident má problém so zákonom: Hrozí mu 7 rokov v base!
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj a ruský prezident Vladimir Putin.
Z úst Zelenského zazneli šokujúce slová: Putin čoskoro zomrie! A tým sa...
Ruský prezident Vladimir Putin
Putin odhalil hrozivé plány: Ruských vojakov presúva do ďalšej oblasti!
Mužovi sa pred políciou podarilo skrývať takmer 30 rokov.
Foto
Pedofil bol na úteku skoro 30 rokov: Stačila jedna vec a konečne je za mrežami!
Ilustračné foto.
Ako odpovie Európa na Trumpove clá na autá? Tvrdé slová europoslanca
Minister zdravotníctva Kamil Šaško.
Minister Šaško reaguje na kontroverzné tvrdenia o vakcínach: Kritika voči vyjadrení Kotlára? TAKTO to vidí on