Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Mešár má v OHL formu ako hrom: Za takú vizitku by sa nehanbili ani najväčšie hviezdy

Mešár má v OHL formu ako hrom: Za takú vizitku by sa nehanbili ani najväčšie hviezdy

Zdroj: Getty Images

Reklama

Za takú vizitku by sa nehanbili ani najväčšie hveizdy! Slovenský hokejista Filip Mešár (18) bodoval už v treťom zápase za sebou v kanadskej juniorskej súťaži Ontario Hockey League (OHL).

V noci na stredu si v drese tímu Kitchener Rangers pripísal asistenciu pri víťazstve nad Guelph Storm 7:1. Po troch zápasoch v OHL tak má na konte sedem kanadských bodov (3+4).

Osemnásťročný útočník prihral na gól Francescovi Pinellimu v 10. minúte, domáci týmto zásahom zvýšili na 2:0. Okrem asistencie si slovenský mladík pripísal jednu plusku, na bránku vyslal šesť striel.

Mešár, ktorého si vybral Montreal v tohtoročnom drafte NHL v 1. kole z celkového 26. miesta, začal súťažný ročník na farme Canadiens. Za Laval Rocket odohral v AHL iba jeden zápas, následne ho organizácia poslala do juniorky.

Autor: © Nový Čas, juk, TASR

Vyberáme pre Vás niečo viac

Súvisiace