Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Bizarná nehoda mužov zákona v Petržalke: Nechali policajti motorkára po búračke odísť, či ušiel? Video ako dôkaz!

Bizarná nehoda mužov zákona v Petržalke: Nechali policajti motorkára po búračke odísť, či ušiel? Video ako dôkaz!

Zdroj: fb/policia

Reklama
Logo Nový ČasLogo Nový Čas

Ušiel, alebo ho nechali odísť? Bratislavská polícia informovala na svojej sociálnej sieti, že v pondelok večer došlo v Petržalke k dopravnej nehode medzi motocyklistom a policajným autom.

Na tom by nebolo nič zvláštne, keby muži zákona nedodali, že vodič motorky z miesta utiekol a nepodarilo sa ho vypátrať. Do redakcie sme však dostali video, kde motorkár po krátkom rozhovore s policajtmi pokojným krokom odchádza.

Zdieľať

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Havária policajtov a motorkára

    Nový Čas zisťoval, čo sa vlastne mohlo stať. Muži zákona na facebooku uviedli, že podľa doposiaľ zistených informácií k zrážke malo dôjsť počas toho, ako policajt na služobnom vozidle odbočoval z Farského ulice smerom na Bosákovu, pričom pri prejazde križovatkou došlo k zrážke s motorkárom.

    Vodič motocykla po zrážke z miesta dopravnej nehody utiekol. Policajtom sa napriek vykonaným úkonom nepodarilo vodiča vypátrať,“ dodali. Dopravný policajt udalosť zdokumentoval a následne došlo k zaisteniu motocykla. K zraneniu príslušníkov polície nedošlo, dychová skúška na alkohol bola u vodiča služobného auta negatívna.

    Vyberáme pre Vás niečo viac

    Súvisiace