Vagnerovci nelenili a z Rostova pokračovali smerom na Moskvu. Na poludnie obsadili Voronež, ktorá leží 600 km severnejšie, a pokračovali ďalej do Lipeckej oblasti. Do večera sa dostali 130 km od Moskvy. Ruská armáda sa ich, samozrejme, snažila zastaviť. Jej najlepší vojaci sú však na Ukrajine a väčšina jednotiek národnej gardy nekládla Vagnerovcom odpor.
V Moskve zaviedli protiteroristický režim, okolie Kremľa uzavreli a na ceste z juhu zablokovali cesty. Mosty cez rieku Oka južne od Moskvy sú uzavreté a armáda buduje zátarasy a opevnenia. Z hlavného mesta do Petrohradu zatiaľ smerujú vládne lietadlá a špekuluje sa, že jedným z nich odletel aj Putin.
Proti Vagnerovcom zatiaľ útočilo aspoň ruské letectvo. To zbombardovalo sklad paliva vo Voroneži, aby ho nemohli využiť. Zaútočilo aj na postupujúce kolóny, pričom zasiahlo aj civilné autá. Najmenej tri vrtuľníky a jedno lietadlo boli Vagnerovcami zostrelené.
Večerná dohoda
Zdalo sa, že noc na nedeľu bola pre ďalší vývoj udalostí rozhodujúca. Schyľovalo sa k bojom na prístupoch k Moskve. Naopak, na juhu sa k Rostovu blížili čečenské vojská Ramzana Kadyrova, ktorý sľúbil vernosť Kremľu. Počas celého dňa však s Prigožinom rokoval bieloruský prezident Aleksander Lukašenko, ktorého o to požiadal Putin. Večer sa mu podarilo sprostredkovať dohodu o prímerí. Vzápätí to potvrdil aj sám Prigožin s tým, že vojská Vagnerovcov sa vrátia na svoje základne, pretože „nechce prelievať ruskú krv“.