Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Deti legendárneho herca žalujú jeho spoločníčku: Alain Delon obeťou domáceho násilia?! Desivé detaily

Deti legendárneho herca žalujú jeho spoločníčku: Alain Delon obeťou domáceho násilia?! Desivé detaily

Zdroj: getty images

Reklama

Z niekdajšieho lámača ženských sŕdc je dnes obeť týrania! Ťažko si predstaviť Alaina Delona (87) v tejto situácii, no podľa jeho detí, tomu tak skutočne je. Práve tie podali sťažnosť na otcovu spoločníčku, ktorá je voči francúzskemu hercovi údajne čoraz agresívnejšia.

Hercove deti Anthony (58), Alain-Fabien (29) a dcéra Anouchka (32) sa obrátili na štátne zastupiteľstvo Montargis vo Francúzsku začiatkom júla. Trojica tu podala sťažnosť na jeho spoločníčku Hiromi Rollin kvôli morálnemu obťažovaniu a sprenevery korešpondencie. „Mám podozrenie na zneužitie jeho slabosti a počítam s tým, že to vyšetrovanie preukáže,“ uviedol právnik detí Christophe Ayela s tým, že sám Alain Delon sa k sťažnosti pripojil písomným vyhlásením.

„Od srdcovo-cievnej príhody pána Alaina Delona v roku 2019 je pani v domácnosti, ktorá s ním žije, voči nemu a jeho deťom stále agresívnejšia a znevažujúca,“ uvádza sa vo vyhlásení. Rollin mala sledovať hercove hovory i súkromné správy, preberať mu poštu a brániť mu v stýkaní sa s jeho deťmi. Podľa právnika dokonca týrala i jeho psa. Ako uviedol Anthony, situácia behom dvoch rokoch prerástla do takých rozmerov, až herec požiadal Hiromi, aby opustila jeho sídlo v Douchy. Rollin obvinenia poprela a podala sťažnosť na členov Delonovej rodiny pre údajné násilné činy voči nej.

Autor: ktt

Vyberáme pre Vás niečo viac

Súvisiace