Smršť v Závadke si vypýtala svoju daň aj na zvieratách: Kone sa márne snažili ujsť pred ľadovým peklom! Z videa vám stisne srdce
21. 7. 2023, 11:26

Zdroj: Facebook/ Farmony Piatok
Reklama
Na internete sa objavilo ďalšie video ľadovej búrky, ktorá sa prehnala východným Slovenskom v stredu. Zverejnila ho majiteľka jazdeckej školy v Závadke.
Východné Slovensko v stredu zasiahli silné búrky spojené s ľadovcom. Mnohí ľudia prišli o majetok aj strechu nad hlavou. Ľadovec rozbíjal strechy, bral úrodu a vietor lámal stromy. Majiteľka jazdeckej školy v Závadke mala práve kone vo výbehu, keď prišlo peklo, nedokázala už nič urobiť.
Kone začali splašene behať po výbehu a snažili sa ujsť pred ľadovcom. Ako uviedla majiteľka, vo výbehu síce mali prístrešky, no kone sa báli do nich vojsť. Zúfalstvo zvierat zachytila kamera.
VIDEO nájdete na ďalšej strane.