Na druhom mieste by sa podľa prieskumu umiestnilo Progresívne Slovensko so ziskom 20,1 percenta voličských hlasov a tretí by skončil Hlas-SD, ktorý dy získal 15,4 percentnú podporu.
Na štvrtom mieste by skončilo KDH so ziskom 6,9 percenta hlasov. Za ním nasleduje koalícia vedená hnutím Slovensko, ktorú by podporilo 6,6 percenta opýtaných. Ak by teda strany Slovensko, Kresťanská únia a Za ľudí išli do volieb ako koalícia, ostali by pred bránami parlamentu. V prípade že by kandidovali ako jednotná strana, účasť v zákonodarnom zbore by mali zabezpečenú. Do parlamentu by sa tiež dostala stana SaS (5,9 percenta) a SNS (5,4 percenta). Naopak, pred bránami zákonodarného zboru by tesne ostala Republika (4,9 percenta) ako aj Aliancia (4,4), Sme rodina (2,7) alebo Demokrati (2,3).
V prípade, že by hnutie Slovensko ostalo mimo parlamentu, Smer by na základe výsledkov volieb získal 47 kresiel, Progresívne Slovensko 39, Hlas 30, KDH 13, SaS 11 a SNS 10 kresiel. V prípade účasti hnutia Slovensko v parlamente by Smer disponoval 43 kreslami, PS by ich malo 36, Hlas 27, KDH ako aj Slovensko po 12 a SAS a SNS po 10 kresiel.
Na voľbách by sa podľa prieskumu zúčastnilo 75,5 percenta opýtaných. Naopak, nezúčastnilo by sa 9,6 percenta respondentov. Na otázku o účasti na voľbách nevedelo odpovedať 11,8 percenta respondentov a nechcelo odpovedať 3,1 percenta opýtaných.