Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Rytmus si dal vyrobiť šperk na mieru s tajným odkazom: Tento „šuter“ stál 100-tisíc!

Rytmus si dal vyrobiť šperk na mieru s tajným odkazom: Tento „šuter“ stál 100-tisíc!

Zdroj: gt

Reklama
Logo Nový ČasLogo Nový Čas

Obdaroval seba samého darom, ktorý na Slovensku a v Česku nemá konkurenciu. Raper Patrik Vrbovský (46) alias Rytmus si sám seba váži a veľmi rád si v živote dopraje luxus.

A tak urobil aj tentoraz a doprial si honosný dar. Umelec si dal vyrobiť na mieru prsteň z 18. karátového zlata, ktorý tvorí 1 700 diamantov. Na prste tak bude nosiť raper 110 g ťažký klenot. Na prsteni má vyryté slová „greatest of all time“, čo v preklade znamená „najväčší všetkých čias“.

Zdieľať

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Rytmus a René Rendy ako ste ich ešte nevideli: Video, z ktorého pôjdete do kolien! Slušne sa odviazali

    Prsteň má umelcovi pripomínať roky tvrdej práce a to, kam sa vypracoval. „Sú na ňom všetky moje sólo albumy Bengoro, Kráľ, Fenomén, Krstný otec. Prsteň sa vyrábal 13 mesiacov. Tento šperk mi pripomína húževnatosť, vieru sám v seba v každej dobe, keď som bol sám. Je v ňom môj rapový život za posledných 20 rokov. Ďakujem sám sebe a všetkým, čo ma podporovali, podporujú,“ ozrejmil nadšený Rytmus. Prsteň mal speváka stáť 100-tisíc eur.

    Autor: silvo, Nový Čas

    Vyberáme pre Vás niečo viac

    Súvisiace