Reklama

Zo spisu mali uniknúť zábery zohavenej Patrície († 48): Sú podľa vyšetrovateľa Snopka pravé?

Zo spisu mali uniknúť zábery zohavenej Patrície († 48): Sú podľa vyšetrovateľa Snopka pravé?

Zdroj: anc, fb

Reklama

Hyenizmus! Šok z brutálnej vraždy, ktorá sa stala minulý štvrtok v Bratislave ešte nevyprchal, a na internete sa už šíria ohavné zábery z miesta činu.

Má na nich byť zmrzačená Patrícia († 48). Jej partner, známy ako kuchár Jožko (47), je z tohto činu obvinený. Mal jej vyrezať srdce a orgány. Polícia pravosť fotografií priamo nepoprela.

Uniknuté fotografie z miesta činu v redakcii Nového Času vyvolali znechutenie, preto ich nezverejňujeme. Znepokojili dokonca aj bývalého vyšetrovateľa Mateja Snopka. „Veľmi podobný tvar ucha zachyteného na fotografii mŕtveho tela a na inej fotografii zobrazujúcej obeť nasvedčuje, že nejde o fotomontáž,“ povedal. Bratislavskí policajti pravosť fotografií nepotvrdili ani nevyvrátili.

„Vami uvedenou vecou sa v súčasnosti zaoberá odbor kontroly Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave. Bližšie informácie nie je možné v súčasnosti poskytnúť,“ uviedol hovorca bratislavskej polície Michal Szeiff.

Súvisiace