Desivá nehoda pri Bratislave: Minibus vpálil do stromu! Mohol za to alkohol?
27. 1. 2024, 7:00

Zdroj: pz
Dostal mikrospánok, alebo sa nevenoval dianiu pred sebou, či za vážnou nehodou stálo niečo iné? Na rýchlostnej ceste za hlavným mestom vpálil vo vysokej rýchlosti minibus do stromu.
Zdroj: pz
Zdroj: pz
Zdroj: Facebook / Polícia SR - Bratislavský kraj
Galéria k článku
Kúsky vozidla boli roztrieštené po ceste desiatky metrov a polícia musela frekventovaný ťah zastaviť. Na mieste musel dokonca zasahovať záchranársky vrtuľník. V piatok došlo k vážnej nehode na diaľnici, pre ktorú museli zastaviť premávku.

Zdroj: Facebook / Polícia SR - Banskobystrický kraj
„V dôsledku odstraňovania dopravnej nehody a pristávania záchranárskeho vrtuľníka na diaľnici D1, smer Bratislava, 37,5 km, bol uzavretý úsek v oboch smeroch jazdy. Podľa doposiaľ zistených informácií vodič mikrobusu Opel zišiel z cesty a prevrátil sa nabok. V dôsledku tejto dopravnej nehody došlo k zraneniu jednej osoby,“ informovali muži zákona.
Frekventovaný ťah museli zastaviť nielen pre množstvo trosiek roztrieštených po ceste, ale aj preto, že na diaľnici museli vytvoriť plochu pre pristávajúci záchranársky vrtuľník. Muži zákona na mieste podrobili šoféra minibusu dychovej skúške. „Alkohol u vodiča zistený nebol. Presné príčiny, ako aj okolnosti nehody sú predmetom vyšetrovania,“ doplnila polícia na sociálnej sieti s tým, že na mieste nehody zasahovali aj príslušníci hasičského zboru.
Autor: tasr, Nový Čas