Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Muž ležal na zemi zakrvavený a bez známok života: Stačila chvíľa a mohol zomrieť!

Muž ležal na zemi zakrvavený a bez známok života: Stačila chvíľa a mohol zomrieť!

Zdroj: iStock

Reklama
Logo Nový ČasLogo Nový Čas

Na Mestskom úrade v Snine ocenili za záchranu života príslušníkov mestskej polície (MsP) Martinu Petríkovú a Igora Cucka. Primátor mesta spolu s náčelníkom mestskej polície im vyjadrili uznanie za vzornú službu a mimoriadnu aktivitu. O udalosti informovala Michaela Šalachová z mestského úradu na webovej stránke mesta.

Incident sa odohral počas bežnej hliadkovej služby, keď obaja príslušníci narazili na muža ležiaceho na zemi bez známok života, s krvácajúcou tvárou a s ťažkosťami s dýchaním. Petríková a Cucko okamžite zasiahli, poskytli mu prvú pomoc, umiestnili ho do stabilizovanej polohy a zabezpečili, aby mužovo dýchanie nebolo obmedzené.

Pozrite si, ako policajt zachránil muža v električke:

Zdieľať

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Policajt počas voľna zachraňoval život v električke! Silné momenty zachytené na kamere
    Zdroj: FB/@KRPZBA

    "Následne bolo od lekára RZP zistené, že v prípade neposkytnutia prvej pomoci danej osobe hliadkou MsP Snina, respektíve v prípade neskoršieho poskytnutia prvej pomoci by došlo k úmrtiu osoby udusením vlastnou krvou," spresnila okolnosti ich zásahu Šalachová.

    Autor: TASR

    Vyberáme pre Vás niečo viac

    Súvisiace