Reklama

Sajfu čaká nový džob: Za jedným stolom s prezidentskými kandidátmi! Pomôže mu s otázkami Ostrihoňová?

Sajfu čaká nový džob: Za jedným stolom s prezidentskými kandidátmi! Pomôže mu s otázkami Ostrihoňová?

Zdroj: avo

Reklama

Moderátor a spíker Matej Sajfa Cifra (44) je známy podrezaným jazykom a špecifickým zmyslom pre humor. Práve ten k nemu priťahuje nielen pozornosť, ale aj priazeň poslucháčov. Najnovšie na neho dokonca zamestnávateľ stavil v politických debatách, keď bude spovedať najzaujímavejších prezidentských kandidátov štýlom, ktorý ovláda len on.

Sajfa tvoril dlhé roky dvojicu s Adelou Vinczeovou, ktorej nikdy nezostal nič dlžný a pohotovú plavovlásku skvele dopĺňal. Napriek tomu, že roky pôsobil sám a svoje sily za mikrofón znova spojili len nedávno, Sajfa dokázal, že aj sám je trieda a vie, čo robí. Možno aj preto si ho vybrali aj v rádiu, v ktorom pôsobí viac ako dve desaťročia.

Sajfa bude mať vlastnú politickú debatu s názvom Sajfa vs. kandidáti. Ako je to u neho zvykom, tak netreba čakať tradičnú politickú debatu a, ako sme sa dozvedeli, vyspovedá ich spôsobom jemu vlastným. „Diskusia bude iná v tom, že sa nebudeme ponárať do príliš hlbokých politických tém. Skôr sa pokúsime predstaviť kandidátov tak, ako ich nepoznáte, lebo budú musieť odpovedať na otázky, ktoré bežne nedostávajú,“ opísal Sajfa svoje plány Novému Času.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Sajfa Brusel

    Ten je teraz s politikou jedna ruka, keďže jeho polovička Veronika Ostrihoňová kandiduje do europarlamentu. Pri otázke, či spoja doma hlavy dokopy a na kandidátov sa pripravia spolu, odpovedal: „S manželkou Veronikou pracovné záležitosti, týkajúce sa vysielania vo Fun rádiu, neriešim. Tak ako ja nevstupujem do jej agendy,“ dodal Sajfa.

    Autor: pro, Nový Čas

    Vyberáme pre Vás niečo viac

    Súvisiace