Reklama

Jána Tribulu v Tatrách naháňala ŠELMA: Medvedici s mláďatami unikol o vlások!

Jána Tribulu v Tatrách naháňala ŠELMA: Medvedici s mláďatami unikol o vlások!

Zdroj: nmh/ Tibor Géci, istock

Reklama

Sympatický Ján Tribula je vďaka svojej práci redaktora na televíznych obrazovkách stálicou. Najnovšie ho však diváci môžu vídať aj v nablýskanej šou Let's dance, kde sa mu darí a na parkete sa bude zvŕtať aj v 6. kole. 

O tom, že práca redaktora v teréne nie je med lízať vie pracovitý Tribula svoje. Ešte dnes sa mu rozbúcha srdce pri spomienke na hrôzu spred niekoľkých rokov. Ako prezradil pre markiza.sk, v Starom Smokovci sa vtedy pohybovala problémová medvedica s mláďatami, ktorú riešil i zásahový tím.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Ján Tribula o známych tvárach zo šoubiznisu: Jednu herečku nikdy nepresvedčil, druhá neodolala

    Tribula tam bol pracovne a s kolegom pripravovali reportáž. "Mali sme pocit, že sme na bezpečnom mieste a ona sa práve aj s malými rozbehla na to miesto, kde sme boli my. Tak som sa z toho miesta riadne rýchlo pakoval," prezradil Tribula.

    "Utekala na nás, bola tma, určite nás cítila, ale našťastie sme stihli dobehnúť do auta," objasnil redaktor, ktorý má veľký rešpekt k prírode aj k zvieratám, ktoré v nej žijú. "Častokrát sa do nepríjemností dostaneme aj svojim neuváženým konaním," doplnil tribula.

    Autor: © Nový Čas

    Súvisiace