Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Ráchel Šoltésová po pôrode chystá návrat na obrazovky: Uvidíme krásku v seriálovom hite?

Ráchel Šoltésová po pôrode chystá návrat na obrazovky: Uvidíme krásku v seriálovom hite?

Zdroj: tv markíza

Reklama

Herečka Ráchel Šoltésová (26), ktorá zahviezdila v seriáli Dunaj, k vašim službám má za sebou rok plný zmien. Ešte počas minulého leta prezradila, že skočila do chomúta s priateľom Lukášom a už počas obradu nosila pod srdcom dieťatko. Rozkošný chlapec sa jej narodil v decembri minulého roka.

Od tých čias je na materskej dovolenke a v spoločnosti sa objavuje len zriedka. Doma však akosi nevie obsedieť a už avizuje, že chystá svoj návrat na pľac.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Mladučká herečka Lesana Krausková zo seriálu Dunaj: Vážne zranenie tesne pred nakrúcaním?!

    Ráchel Šoltésová musela z populárneho seriálu odísť kvôli mamičkovským povinnostiam. Postava Kristíny, ktorú stvárňuje, spolu s Ervínom a jeho rodičmi Steinerovcami opustili Bratislavu a vybrali sa hľadať šťastie do Palestíny. Brunetka však na natáčanie chodila až do 7. mesiaca tehotenstva, pričom kostyméri museli prísť s rôznymi kreatívnymi riešeniami, ako tehotenské bruško skryť pred očami divákov. V súčasnosti má však herečka rušno aj doma.

    „Doma varím, upratujem a modlím sa, aby malý spal,“ priznala pre Nový Čas Šoltésová, z ktorej je nateraz žienka domáca. „Ja dosť veľa ,herečkujem‘ aj doma. Som až taký cirkusant občas,“ dodala so smiechom. Z cviku rozhodne nevyšla, ani keď aktuálne nič netočí.

    To sa však môže v blízkej budúcnosti zmeniť. Ako nám totiž priznala: „Už po lete by som chcela začať robiť. Uvidíme, či to vyjde. Pravdepodobne sa vrátim do seriálu Dunaj, k vašim službám,“ prezradila nám umelkyňa, ktorej dobový seriál prirástol k srdcu.

    Autor: mou, Nový Čas

    Vyberáme pre Vás niečo viac

    Súvisiace