Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.06.2024 12:00 | Prominenti | Domáci Prominenti
Foto

Trpké priznanie herca Kobielskeho: TRÁPENIE s miliónovou vilou! Kto ho sklamal?

Zobral si toho na seba viac, ako unesie? Herec Vlado Kobielsky (48) je skvelý umelec a okrem toho aj nádejný mikrodeveloper. Ľudia z jeho okolia tvrdia, že na nehnuteľnosti má nos. K jeho majetku pribudol pred pár rokmi aj pozemok v lukratívnej časti Bratislavy, kde začal stavať honosnú vilu.

Fotogaléria
10
fotiek v galérii

V začiatkoch projektu sa na stavbe makalo a stále tam bolo rušno, no posledné mesiace sa stavenisko vyprázdnilo. Vila síce stojí, ale od marca minulého roka sa na nej veľa nezmenilo. Je možné, že sa Kobielsky prerátal a nestíha zarobiť na dokončenie honosnej stavby?

Herec Vlado Kobielsky je typ umelca, ktorému sa darí na všetkých frontoch. Zarába vo filmoch, v seriáloch, neustále maká v dabingu a dokonca dostáva ponuky aj na instagrame, kde mu reklama prinesie do vrecka ďalšie eurá. Svoje peniaze bezhlavo nerozhadzuje, ale investuje do nehnuteľností. Nie je totiž tajomstvom, že má talent a bol by z neho zrejme aj skvelý developer.

 

>>>TU SI POZRITE, ako vyzerá Kobielskeho vila<<<

 

Vlado Kobielsky sa videl v telke a zhrozil sa.

Aj preto kúpil pred viac ako dvoma rokmi pozemok, ktorý získal za výbornú cenu a dnes sa jeho hodnota môže šplhať k sume 900-tisíc eur. Na ňom začal stavať rozsiahlu vilu, jej rozpočet tiež predstavuje státisíce... „Na tomto pozemku by sa dal postaviť obrovský dom a vzhľadom na plochu by sa jeho cena mohla pokojne pohybovať od 400-tisíc do 600-tisíc eur,“ prezradil nám v čase začiatku stavby architekt.

Vila, ktorá rodine poskytne všetok možný luxus a prepych, by sa mala vraj stať aj domovom Kobielskeho rodiny, no baliť kufre ešte ani náhodou nemôžu. Ako sme sa totiž dozvedeli, na stavenisku je posledné týždne mŕtvo. Od vlaňajšieho marca toho stavebník veľa nestihol.

Pokračovanie na ďalšej strane >>>

pokračovanie
Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: mrh, Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk


Najčítanejšie
24h /  3d /  7d
V reálnom ponímaní sa každý z nás snaží mať vyhovujúci príjem.
Foto
Aj spokojní zamestnanci si prezerajú nové ponuky! Je hlavným problémom nízka mzda?
Prison Kresty (Crosses) on a sunny day. Saint-Petersburg, Russia
Predali väznicu z čias cárskeho Ruska: Kedysi tam sedeli revolucionári! Čaká komplex radikálna premena?
Kanadský premiér Justin Trudeau
Kanadský premiér odletel do Londýna, zúčastní sa na bezpečnostnom summite
Britský premiér Keir Starmer na stretnutí s ukrajinským prezidentom Volodymyrom Zelenským (vľavo).
Británia poskytne Ukrajine pôžičku: Na obranu pôjde 2,26 miliardy libier
Francúzsky prezident Emmanuel Macron.
Macron hovoril so Zelenským i Trumpom: Všetci sa teraz musia upokojiť!
Na snímke pápež František.
Pápežov stav je stabilizovaný, ale... Lekári odmietajú prezradiť dôležitú vec
Hororový zákrok brankára Liama Robertsa.
Foto
Hrôzostrašný zákrok brankára v Anglickom pohári: Útočníkovi takmer odkopol hlavu!
Starmer v Londýne prijal Zelenského, vyjadril mu i Ukrajine plnú podporu.
Foto
Britský premiér prijal Zelenského s otvorenou náručou: Otočka o 180 stupňov!
Na snímke francúzsky prezident Emmanuel Macron.
Macron poslednými vyjadreniami poriadne prekvapil: Slová o JADROVOM odstrašení!
Pásmo Gazy.
Obnovenie bojov v Gaze by malo katastrofálne následky, tvrdí šéf OSN: Ako to vyzerá s ďalšou fázou prímeria?
David Johansen, frontman ikonickej skupiny New York Dolls, zomrel vo veku 75 rokov.
Foto
Zomrel frontman († 75) ikonickej rockovej skupiny: Smutné, čo sa mu stalo osudným
Hasiči počas minulej noc zasahovali pri požiari dvoch traktorov v obci Bohunice.
Foto
Hasiči mali rušnú noc: Požiar DVOCH traktorov! SILA, aké vysoké sú škody