Reklama

Dôchodkyňu vyhlásili za mŕtvu a odviezli ju PREČ: To, čo sa udialo potom, vás bude mátať v snoch

Dôchodkyňu vyhlásili za mŕtvu a odviezli ju PREČ: To, čo sa udialo potom, vás bude mátať v snoch

Zdroj: istock

Reklama

Dôchodkyňu Constance Glanzovú vyhlásili za mŕtvu 3. júna o 9:44. To, čo sa udialo potom, vás bude mátať v snoch.

Ako informuje Daily Star, 74-ročná Constance bola v domove sociálnych služieb 3. júna o 9:44 h vyhlásená za mŕtvu. Následne jej nehybné telo previezli do pohrebného ústavu Butherus-Maser and Love v Lincolne v štáte Nebraska. Tam sa však všetko zmenilo.

Pracovníci pohrebného ústavu takmer vyskočili z kože, keď si všimli, že Constance dýcha. Bola živá a kopala nohami. Zamestnanci nestrácali ani sekundu, okamžite vykonali resuscitáciu a vytočili tiesňovú linku a políciu, aby nahlásili "nezvyčajnú" udalosť.

Úrad šerifa okresu Lancaster potvrdil, že pani Glanzovú previezli do nemocnice. Neskôr ju druhýkrát vyhlásili za mŕtvu. Hlavný zástupca Ben Houchin, ktorý má za sebou 31 rokov služby, povedal, že niečo podobné ešte nevidel. "Je to veľmi nezvyčajný prípad. Robím to už 31 rokov a nič podobné sa ešte nikdy nedostalo do takejto situácie," dodal.

Vyšetrovanie je v plnom prúde, ale zatiaľ nič nenasvedčuje tomu, že by sa pani Glanzovú niekto pokúsil uložiť do hrobu predčasne."V tejto chvíli sa nám nepodarilo zistiť žiadny zločinný úmysel zo strany domova dôchodcov, ale vyšetrovanie pokračuje," vysvetlil hlavný zástupca šerifa.

Autor: © Nový Čas, nat

Súvisiace