Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Dohra Kollárovej oslavy: Drsné slová o RASIZME! Nepozvaná mamička zúri, Borisova milenka reaguje

Dohra Kollárovej oslavy: Drsné slová o RASIZME! Nepozvaná mamička zúri, Borisova milenka reaguje

Zdroj: infografika NMH - aps, abk, alv

Reklama
Logo Nový ČasLogo Nový Čas

Telenovela pokračuje. V živote Borisa Kollára (59) pokoj nepanuje ani náhodou. Po tom, čo sa pred časom odohrala bitka v jeho dome medzi aktuálnou partnerkou Laurou Vizváryovou a Barborou Richterovou, pokojné vody tentokrát narúša exotická Paula Simoe, s ktorou splodil Kollár syna Christiana.

Ten svojho otca navštevuje a majú pekný vzťah. Na narodeninovej oslave multiotecka však chýbal on aj jeho matka. Na párty, ktorú organizovala tajne Borisova Laura, pozvánku Paula nedostala a už bol oheň na streche! Kollárovým smerom okamžite vyslala jedovaté šípy hovoriace o rasizme!

Ostrá výmena slov tak na seba nenechala dlho čakať. Zatiaľ čo políciu stále zamestnávajú trestné oznámenia, ktoré na seba podali Laura s Barborou, u Kollára sa rieši ďalší veľký problém. Pred pár dňami totiž oslavoval 59. narodeniny a jeho aktuálna favoritka Vizváryová mu pripravila tajnú oslavu u neho doma.

Exotická Paula ukázala Kollárovho syna.

Zdieľať

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Exotická Paula ukázala Kollárovho syna
    Zdroj: Instagram/paulasimoes_mimosa

    Nechýbali jeho mama či húf detí. Z mamičiek však, podľa zverejnených videí, dostali pozvánku len Andrea Heringhová a Barbora Balúchová. To rozčertilo Paulu Simoe, ktorá vybuchla ako časovaná bomba. Ohrdnutá kráska začala hovoriť o rasizme ako dôvode, prečo ona a jej syn na oslavu pozvaní neboli.

    Paulino a Laurino vyjadrenie nájdete na ďalšej strane >>>

    Vyberáme pre Vás niečo viac

    Súvisiace