Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
12.02.2025 17:00 | Prominenti | Zahraniční prominenti
Foto

Dcéra Beyoncé vám vyrazí dych: Veď vyzerá ako... FOTO hovorí za všetko!

Neskutočná podoba! Staršia dcéra speváčky Beyoncé (43) Blue Ivy (13) je zo dňa na deň krajšia. Okrem toho sa však čoraz viac podobá na svoju slávnu mamu, ktorá je na ňu právom hrdá. Neuveriteľnú podobu si prednedávnom všimli aj fanúšikovia na športovom podujatí Super Bowl, kam Blue Ivy prišla spolu so svojím otcom, raperom Jay-Z (55) a s mladšou sestrou Rumi (7).

Fotogaléria
15
fotiek v galérii

Dievčina, ktorá sa už pomaly stáva módnou ikonou, sa na Super Bowle predviedla v koženej bunde skombinovanej s ležérnymi džínsami. Husté kučeravé vlasy jej dokonale lemovali tvár. Ako doplnky zvolila Blue Ivy tmavé slnečné okuliare a kabelku s gepardím vzorom.

Otvoriť galériu
Na zápase sa zúčastnila spolu so svojím otcom Jay-Z a mladšou sestrou Rumi. Mladučká kráska však divákov zaujala už predtým na odovzdávaní hudobných cien Grammy, kam prišla po boku svojich slávnych rodičov, pričom na sebe mala nádhernú tmavomodrú róbu.

K Beyoncé sa pripojila aj na pódiu počas speváčkinej ďakovnej reči, keď zvíťazila v kategórii Najlepší hudobný album roka. „Wow, chcem poďakovať Bohu, že po toľkých rokoch môžem stále robiť to, čo milujem. Bože môj, chcela by som poďakovať všetkým neuveriteľným country umelcom, ktorí to prijali, tento album, na ktorom sme tak tvrdo pracovali,“ povedala Beyoncé, ktorá následne svoju dcéru láskyplne objala.

Beyoncé

  • Nar.: 4. septembra 1981, Houston, Texas, USA
  • Manžel: Jay-Z (od roku 2008)
  • Deti: Blue Ivy (13), Rumi (7), Sir (7)
  • Stala sa prvou ženou v histórii, ktorej piesne sa umiestnili na prvom mieste rebríčka Billboard Hot 100 v každej dekáde od 90. rokov minulého storočia.
  • Drží rekord ako najviac ocenený umelec v histórii Grammy, pričom získala viac ako 30 cien.
  • Pôsobenie: 1997 - súčasnosť
  • Majetok: 581 mil. eur
Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: tk, Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk


Najčítanejšie
24h /  3d /  7d
Čistenie zubov správnou technikou predchádza kazom
3,5 MILIARDY ľudí trpí ústnymi ochoreniami: Viete, ako si správne čistiť zuby? 8 krokov, ako na to
Vlak zrazil mamičku s dieťatkom.
Aktualizované
Veľká dráma pri Partizánskom: Vlak tam zrazil mamičku s dieťaťom!
Štefan Kvietik.
Takýto bol život hereckého velikána Štefana Kvietika († 90): Prečo prvýkrát v divadle srdcervúco nariekal?
Každé zvýšenie minimálnej mzdy pomôže najmenej zarábajúcim.
Erik Tomáš chce pomôcť jednorodičom: Takáto by mala byť SUMA minimálneho výživného! Aké zmeny ešte chystá?
Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko
Dankovi sa nepozdáva, ako sa vyriešila koaličná kríza: Obavy z ďalšieho fungovania a varovný prst pre Fica?
Po Štefanovi zdedil talent aj vnuk Matúš.
Herecká legenda Štefan Kvietik (†90) navždy odišla: Prvé slová trúchliaceho vnuka Matúša!
Na snímke prezident SR Peter Pellegrini.
Prezident Pellegrini reaguje na správu o smrti hereckej legendy Kvietika († 90): Dojemné slová hlavy štátu
Známy muzikant bol hosťom v relácii u Braňa Mojseja.
Foto
Priznanie muzikanta Henryho Tótha: Ako ho poznačili omamné látky! TOTO je obrovský mýtus
Vo veku 90 rokov zomrel herec Štefan Kvietik.
Aktualizované
Slovensko zasiahla smutná správa: Navždy nás opustil velikán divadelného umenia Štefan Kvietik († 90)
S partnerom Danielom Fisherom vychovávajú dcérku Maiu.
Z herečky Kavaschovej je už dvojnásobná mamička! Po pôrode má pre mužov tento ODKAZ
Slovenským celebritám sme sa pozreli na chrup!
Foto
Slovenské celebrity prezradili svoje triky: Takto má vyzerať starostlivosť o zuby!
Pri streľbe prišiel o život 48-ročný Marek.
Zvrat v prípade tragickej streľby pri Bratislave: Polícia začala trestne stíhanie pre vraždu!