Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Pikošky zo ZÁKULISIA Let's Dance: Vysmädnutá moderátorka, slávne sestry v publiku a konflikt z minulosti

Pikošky zo ZÁKULISIA Let's Dance: Vysmädnutá moderátorka, slávne sestry v publiku a konflikt z minulosti

Zdroj: nmh/br

Reklama
Logo Nový ČasLogo Nový Čas

Uplynulú nedeľu sa konalo druhé kolo tanečnej horúčky. Na pompéznej šou Let's Dance nechýbal ani Nový Čas, ktorý zaznamenal dianie nielen na parkete, ale i v zákulisí.

Pýtali by balík

Na priamy prenos dorazili aj podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková s manželom Reném. Novému Času prezradili, že by sa možno dali na Let’s Dance nahovoriť, ale v tom, za akých podmienok, majú jasno. René nám povedal: „Záviselo by to od toho, koľko peňazí by nám ponúkli.“ Brunetka prišla nahodená v sexi šatách od Jany Pištejovej a jej dokonalý styling dopĺňala miniatúrna kabelka svetovej značky za hriešnu sumu.

Zdieľať

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    LSD2025 - 2. kolo - Marek Rozkoš a Natália Horváthová
    Zdroj: NČ / ms /anc / Turkovičová

    Smädilo ju

    Jana Kovalčiková tentokrát vymenila moderovanie zákulisia za moderovanie na parkete. Niekoľkokrát za večer sa jej hrnuli slzy do očí a bola plná emócií. A to až tak, že jej vyschlo v krku. Po vodu však nešla ďaleko a pohotovo si uchmatla pohár porotcu Ďurovčíka, ktorému dvakrát upila z pohára.

    Zakopali sekeru

    Porotkyňa Tatiana Drexler počas hodnotenia Evy Burešovej a Matyáša Adamca opäť vytiahla ich konflikt z minulosti. Otvorene priznala, že sa na neho za jeho slová o starej panej, ktorá by mala byť ticho, nehnevá, práve naopak. „Chcela by som ľuďom povedať, že tam nie je žiadny problém. Ja Matyáša milujem. Vážim si ľudí a som za to vďačná, keď mladí ľudia majú svoj názor a majú právo ho radikálne vyjadriť,“ povedala.

    Vyberáme pre Vás niečo viac

    Súvisiace