Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
15.03.2025 07:00 | Tip od Vás
FotoVideoVáš Tip

Stylistka Monika obliekala Mikuláša Černáka, teraz ju rieši polícia: Som v patovej situácii!

Prižmurujú nad ňou oči? Známa módna stylistka a podnikateľka Monika Nemčoková (54), ktorá v minulosti obliekala aj bývalého bossa podsvetia Mikuláša Černáka, často parkuje v centre Banskej Bystrice na mieste, kde je to zakázané. Sama to priznáva, no tvrdí, že iné riešenie nemá. Niektorým ľuďom to však poriadne leží v žalúdku, a preto zverejnili fotku jej zaparkovaného auta na sociálnej sieti. Ako sa k tomu postavila polícia?

Fotogaléria
43
fotiek v galérii


Pred pár dňami sa objavila na profile Banská Bystrica - kam mieriš? fotografia žltého Mercedesu, ktorý patrí známej podnikateľke Monike Nemčokovej. Auto parkuje na zákaze státia. Autor snímky Michal k tomu nezabudol pripísať uštipačný komentár.

Je ospravedlniteľné parkovať na zákaze, ak nie je iná možnosť? *
* Povinné otázky/polia

„Chceme sa opýtať mesta Banská Bystrica a mestskej polície, kde sa dá vybaviť takéto VIP povolenie na každo- a celodenné parkovanie priamo v centre mesta, priamo pod nosom a dohľadom mestskej polície,“ uvádza Michal, ktorý poznamenal, že viacerým by sa také miesto hodilo aspoň počas pracovnej doby, prípadne na sídliskách, v križovatkách, na ostrovčekoch a trávnatých plochách po pracovnej dobe.

„Nie, nestojí tam prvýkrát, parkuje tam pravidelne už viac ako rok. Tak kde sa dá teda vybaviť takéto luxusné parkovanie na zakázaných miestach?“ znova sa opýtal pobúrený Bystričan.

Boj o miesto

Pod príspevkom sa okamžite objavili smejúce sa smajlíky a mnohí komentujúci s ním súhlasili. Nový Čas oslovil aj majiteľku auta, ktorá státie na zákaze potvrdila. „V Banskej Bystrici mám 32 rokov obchod a každý deň tam musím prísť, aj v sobotu a nedeľu. Ráno prídem a večer odídem. Celý deň tam stojím. Rada by som si kúpila parkovacie miesto. Riešila som to aj s mestskou políciou, žiaľ, nie je to možné,“ vysvetľuje Monika, ktorá každé ráno bojuje o parkovacie miesto. „Jediná vec je kúpiť si rezidenčnú kartu, ja by som si ju aj zaplatila, no to mi nerieši problém s parkovaním, lebo by som si aj tak musela hľadať miesto,“ dopĺňa podnikateľka s tým, že je v neriešiteľnej situácii.

Reakciu mestskej polície si prečítajte na nasledujúcej strane.

pokračovanie
Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: den, Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk




Najčítanejšie
24h /  3d /  7d
Pápež František.
Pápežov stav sa opäť mierne zlepšil: Lekári sa chystajú k veľkému kroku
Legendárny herec Gene Hackman († 95) a Betsy Arakawa († 63) boli v stredu popoludní nájdení mŕtvi vo svojom dome v Santa Fe.
Foto
Smrť Hackmana († 95) plná záhad: To, čo povedal lekár jeho manželky († 65), ŠOKUJE! Ako to mohla urobiť?!
Nebezpečný sršeň sa postupne rozširuje po európskych krajinách.
Smrteľne NEBEZPEČNÝ hmyz opäť priletel na Slovensko: Dokážeme jeho šírenie zastaviť?!
Ilustračné foto
Z odstavenej trafostanice unikli desiatky ton oleja: Hasiči sa teraz boja najhoršieho
Takto už mladá žena dávno nevyzerá.
Foto
Po strate bábätka vážila 272 kíl, dnes nosí veľkosť S: Dychberúca premena, vyzerá ÚŽASNE!
Donald Trump a Vladimir Putin.
Kremeľ odhalil, o čom sa bude Putin baviť s Trumpom: Téma, kvôli ktorej bude Zelenskyj zúriť
Thermometer on snow shows low temperatures - zero. Low temperatures in degrees Celsius and fahrenheit. Cold winter weather - zero celsius thirty two farenheit.
Jari sa tak skoro NEDOČKÁME: Nočná teplota nás pekne potrápi, POZOR, budeme opäť v mínuse!
Na snímke českí policajti náhodne kontrolujú osobné motorové vozidlá na česko-slovenskej hranici.
Situácia na hraniciach s Českom sa zlepšuje: Krajina uvoľňuje prísne kontroly
Brad vo filme stvárňuje Sonnyho Hayesa, ktorého sľubne rozbehnutú kariéru stopla nehoda.
Nový trailer k filmu s Bradom Pittom: Fanúšikovia sú vo vytržení! F1 plná rýchlosti, hazardu a EROTIKY
Tomáš Klouček (vľavo) v sezóne 2013/2014 získal s Košicami slovenský extraligový titul.
Foto
Šokujúca správa: Bývalý obranca Košíc tragicky zahynul (†45)
Rudolf Huliak (vľavo) a Michal Šimečka
Šimečka prišiel s nečakaným odhalením o Huliakovi: Aha, s kým sa potajme stretol!
Na snímke tréner Slovana Vladimír Weiss starší počas duelu s FC Košice.
Foto
Weiss st. o vyhrotených emóciách v derby s Trnavou: Nech sa na ihrisku aj pozabíjajú!