Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
22.03.2025 04:00 | Správy | Domáce správy
FotoVideo

Márii vzal požiar všetko: Prišla o 4 deti († 3 mes., †1, †2, †4) a babku († 62)! Nevie, čo bude ďalej...

Neopísateľná bolesť! Mamička štyroch drobčekov - Bryana († 3 mes.), Damiána († 1), Agnesky († 2) a Márie († 4), ktorí prišli o život s ich prababkou Justínou († 62) pri strašnom požiari unimobunky vo Veľkom Šariši, prežíva najhoršie chvíle svojho života.

Fotogaléria
6
fotiek v galérii

Maličké detičky, ktoré boli podľa Márie tými najšikovnejšími na svete, jej neskutočne chýbajú a stále nedokáže uveriť tomu, že už si ich nikdy neprivinie. Mária svoje detičky, ktoré zahynuli v krutých bolestiach, keď ich pohltili plamene v stredu v noci, nekonečne milovala.

„Od chvíle, keď prišli o život, som prakticky nezažmúrila oči. Neviem sa s tou stratou vyrovnať. Stále si myslím, že sa to v skutočnosti nestalo. Nikdy sa s touto tragédiou nezmierim. Nikdy na moje maličké detičky nezabudnem. Veľmi som ich milovala. Boli úžasné, veľmi učenlivé a mali dobré srdce,“ povedala mladá mamička, ktorá sa stále utápa v slzách. 

Kam sa podejú?

Mladá žena sa presťahovala k príbuzným, ktorí sa o ňu starajú. Plamene jej zobrali všetko. „Nemám oblečenie ani telefón. Dokonca som v ten deň, keď došlo k tomu najhoršiemu, čo sa mi mohlo stať, nakúpila za posledné peniaze na celý týždeň. Takže nemám vôbec nič,“ vyspovedala sa Mária.

Časti unimobunky, v ktorej bývala, rozobrali hasiči ešte počas požiaru pri hľadaní obetí. Plamene zasiahli spolu päť unimobuniek. Zvyšky ostatných zlikvidovali včera, keď Veľký Šariš navštívil splnomocnenec vlády pre rómske komunity Alexander Daško. Prišiel zistiť, aká je momentálne vo východoslovenskom mestečku situácia, a tiež s návrhmi, ako zlepšiť podmienky života v osadách.

Viac o tragickom prípade na ďalšej strane→

pokračovanie
Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: nov, Nový Čas

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk


Najčítanejšie
24h /  3d /  7d
Na snímke sprava Norbert Gyömbér, brankár Martin Dúbravka, Matúš Bero (všetci Slovensko) a vľavo sa raduje Benjamin Šeško (Slovinsko) po góle spoluhráča Adama Gnezdu Čerina v predĺžení.
Foto
V Ľubľane sa rozhodlo až v predĺžení: Slováci zostávajú v C divízii, vyššie idú Slovinci
(ilustračné foto)
Máte niektorí z TÝCHTO zlozvykov? Okamžite s tým prestaňte! Koledujete si o poriadny zdravotný problém
Do ulíc vyšli ľudia po celom Nemecku. Dôvod je jasný!
Ulice v Berlíne ožili: Spoločne za demokratické Turecko! O čo išlo?
Spoločnosť Shein zaznamenala vo svete raketový rast. Je hlavným predstaviteľom tzv. rýchlej a lacnej módy.
OBĽÚBENÝ reťazec hlási vážne problémy: LIKVIDÁCIA jednej prevádzky za druhou! Ak nezakročíme, je to len začiatok
Na snímke sprava Ivan Schranz (Slovensko) a Žan Karničnik (Slovinsko).
Foto
Slovinsko – Slovensko ONLINE: Postúpia naši v Lige národov do B-divízie?
Bezpečnostný analytik Juraj Zábojník v Diskusnom klube so Šimonom Žďárským.
Zábojník: Šutaja Eštoka čoskoro vymenia pre totálnu neschopnosť, Fico to zvládol majstrovsky
ilustračné foto
Muž bol vyhlásený za mrtvého: Rodina v nemocnici takmer zinfarktovala! Prípad skončil na súde
(ilustračné foto)
Foto
V najhlbšom bode Zeme sa našlo niečo ŠOKUJÚCE: Záber obletel svet! TOTO nečakal nikto...
Slovenský hokejový obranca Marek Ďaloga.
Rozprávaj po česky, ty ko*ot: Českí fanúšikovia po zápase zaútočili na slovenského obrancu!
Sex má pre naše telo blahodárne účinky
Žena dostáva ORGAZMUS na verejnosti aj 5-krát denne: Je to prekliatie! Hrozné, čo všetko zažíva
Elon Musk.
Elon Musk opäť v centre DRÁMY: Matka jeho 13. dieťaťa žiada výhradnú starostlivosť! RÁZNA reakcia miliardára
Hamilton bol dojatím opäť celý bez seba.
Foto
Tvrdá rana pre fanušikov Ferrari: Hamiltona aj Leclerca po skončení pretekov diskvalifikovali!