Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

V Bratislave sa zrazilo auto s kamiónom: Hlásia takmer HODINOVÉ zdržanie! A to nie je všetko

V Bratislave sa zrazilo auto s kamiónom: Hlásia takmer HODINOVÉ zdržanie! A to nie je všetko

Zdroj: Istockphoto

Reklama
Logo Nový ČasLogo Nový Čas

V Bratislave na diaľnici D2 za Mostom Lanfranconi smerom do Petržalky sa zrazilo osobné auto s kamiónom. Blokovaný je jeden pruh a vodiči sa zdržia takmer hodinu. Tunel Sitina v smere do Mlynskej Doliny priebežne uzatvárajú. Zelená vlna STVR o tom informovala na sociálnej sieti.

V úseku Lozorno - Stupava - Lamač hlási dopravný servis Stella centrum zdržanie do 35 minút. Na úseku Stupava - Záhorská Bystrica - Lamač si postoja vodiči do desiatich minút.

Do desiatich minút je kolóna aj na rýchlostnej ceste R7 na vjazde Bratislava - Bajkalská - Trnavská. Kolóna je zároveň v Bratislave na nábreží pred Mostom SNP smerom od Karlovej Vsi, vodiči si počkajú 15 minút.

Zdieľať

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Nehoda: Šofér nabehol na betónové zvodidlo pred bratislavským tunelom Sitina
    Zdroj: NČ/ ms

    Zelená vlna upozorňuje vodičov aj na pokazený autobus, ktorý je odstavený v Bratislave na konci zastávky na Patrónke smerom do centra. Je potrebné dávať pozor na ostatné autobusy, ktoré ho budú obchádzať.

    Autor: TASR

    Vyberáme pre Vás niečo viac

    Súvisiace