Ďalej nasledujú podpredsedovia Ľubomír Galko, Jana Kiššová, Jozef Mihál. Piaty je Eugen Jurzyca a šiesty Jozef Rajtár. Oznámil to Sulík na tlačovej konferencii v Bratislave s tým, že SaS by rada vo voľbách urobila výsledok v podobe 12 poslaneckých mandátov. Do prvej desiatky sa dostala aj Lucia Nicholsonová, Martin Poliačik, Karol Galek a Martin Klus, ktorý prvú desiatku uzatvára. Nasleduje Alojz Baránik, Natália Blahová, Juraj Droba, Renáta Kaščáková a Peter Osuský. Miroslav Ivan, odborník na dopravu, je šestnásty, sedemnásta Anna Zemanová. Všetko sú to tímlídri strany, ktorí sa podieľali na tvorbe programu Agenda 2020.
Na listine dostal 18. miesto známy kaderník, podnikateľ a odborník na stredné a odborné vzdelávanie Branislav Gröhling. Kandiduje aj bývalý poslanec SaS Stanislav Fořt (28. miesto), ktorý sa ako prvý člen parlamentu otvorene priznal k homosexualite. Na 20. a 30. mieste sú kandidáti za OKS Ondrej Dostál a Ivan Kuhn. V prvej tridsiatke je aj šéf mladých liberálov Jakub Nedoba. "Mládežnícka organizácia je opäť vo výlučnej spolupráci so SaS," zdôraznil Sulík. Z kandidátov spomenul ešte 40. miesto Jána Rudolfa, odborníka na eurofondy.
Sulík zdôraznil potrebu reforiem na Slovensku. Poukázal, že z krajiny odchádzajú mladí ľudia, čo podľa SaS nie je dobré. Dôvodom ich odchodu je podľa Sulíka zhoršovanie podnikateľského prostredia či netvorenie hodnôt. Skupina okolo Richarda Sulíka chce robiť reformy, aby sa situácia na Slovensku zlepšila. "Chceme spraviť zo Slovenska krajinu, v ktorej by sa oplatilo pracovať, podnikať a žiť," vyhlásil predseda SaS. Intenzívnu predvolebnú kampaň plánuje SaS spustiť až po Vianociach a minúť by na ňu mala 380 až 500.000 eur. Parlamentné voľby budú na Slovensku 5. marca 2016. Politické strany majú predložiť svoje kandidačné listiny najneskôr do 6. decembra. Oficiálna volebná kampaň už beží, strany na ňu môžu minúť najviac tri milióny eur. Voliť bude môcť viac ako 4,4 milióna občanov SR.