Informovala o tom agentúra AP. Pri týchto útokoch v Paríži bolo zranených aj vyše 350 ľudí, z nich 36 je naďalej v nemocniciach, uviedla v nedeľu rozhlasová stanica France Info. Stav ôsmich zranených si podľa Europe 1 vyžaduje hospitalizáciu na jednotke intenzívnej starostlivosti. Mnoho ľudí v nedeľu prišlo v Paríži pred rockový klub Bataclan, kde sa 13. novembra niekoľko hodín odohrávala rukojemnícka dráma, počas ktorej útočiaci islamisti zastrelili 89 ľudí. Neskôr zraneniam podľahla aj 90. obeť.
Pred klubom aj v nedeľu horeli sviečky a ľudia tam prinášali kytice kvetov a odkazy - podobne ako aj na Námestie republiky, ktoré sa po útokoch z piatku 13. novembra stalo miestom stretnutí smútiacich. Veľa ľudí si pritom všíma, že na obete a zranených v útokoch sa stále spomína, ale "život ide ďalej," ako pre AP v Paríži uviedla mladá Avignončanka Mireille Augustiová. "Je to fascinujúce: stále sme všetci poznačení, ale život ide ďalej a my žijeme a neschovávame sa".
Francúzske médiá v nedeľu prinášajú výpovede preživších - zranených i tých, ktorí vyviazli bez ujmy na fyzickom zdraví. Mnohí však museli vyhľadať pomoc psychológov či psychiatrov: majú problémy v uzavretých i otvorených priestoroch, nemôžu spať, zmocňujú sa ich záchvaty paniky i strach z hlasných zvukov. Mnohí z týchto ľudí, väčšinou mladých - do 30 rokov -, opustili Paríž a vrátili sa na vidiek k rodičom, aby sa s prežitou drámou vyrovnali s ich pomocou. Podľa nedeľňajšej reportáže France Info sú tragickým osudom svojich detí poznačení aj ich rodičia, ktorí si uvedomujú, ako blízko boli ich deti k smrti.