Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Zarážajúca správa o konci vzťahu Farkašovej a Hajdina: Prečo sa dvojnásobní rodičia rozchádzajú?

Zarážajúca správa o konci vzťahu Farkašovej a Hajdina: Prečo sa dvojnásobní rodičia rozchádzajú?

Zdroj: gt

Reklama

Herečka Kristína Farkašová (34) a jojkársky redaktor Juraj Hajdin (40) vychovávajú milované dcérky Matildu (3) a Elu (3).

Len málokto však vedel, že už dlhšie netvoria pár. Hoci prominentní partneri ešte stále žijú v spoločnej domácnosti, nefungujú ako rodina. O rozchode prehovorila exkluzívne pre Nový Čas samotná Farkašová. Tá momentálne myslí najmä na ich dve dcérky, ktoré sú pre ňu všetkým! Čo bolo dôvodom rozpadu rodiny?

Farkašová a Hajdin sa nikdy nehrnuli pred oltár, no pôsobili ako veľmi zamilovaný pár. Takmer po troch rokoch prišli na svet ich spoločné roztomilé dvojičky Matilda a Ela. Nový Čas však zistil, že dvojica už dlhší čas nefunguje ako rodina! „Kristína pravidelne komunikuje so svojimi fanúšikmi na sociálnej sieti. Juraja nikdy nespomína a spoločné zábery by ste hľadali márne. V spoločnosti sa spolu neukázali už takmer dva roky. Výnimkou bol krst jej knihy, kam Juraj prišiel. Netvoria pár, problémy mali už niekoľko rokov,“ povedal zdroj blízky dvojici. Tieto slová potvrdila aj samotná herečka.

„Neprináleží mi hodnotiť, kde sa to presne pokazilo, pretože to každý vnímame zo svojho uhla pohľadu. Napriek dlhodobej snahe nám to skrátka nevyšlo,“ priznala Farkašová. „Rozhodne to nebolo rozhodnutie jedného dňa, ale veľmi dlhého obdobia, a verím, že je to teda dávno za nami,“ dodala. Podľa informácií Nového Času malo prísť k rozhodnutiu ísť každý svojou cestou v lete. „V takýchto situáciách sa človeku isto nechce žiariť na celú ulicu. Radšej sa stiahne do seba,“ priznala náročné obdobie v živote Farkašová, ktorá až teraz našla v sebe silu prehovoriť o problémoch vo vzťahu s Hajdinom.

Definitívny koniec

Dvojica už urobila za svojím vzťahom definitívnu bodku. „Verím, že budeme spolu vždy vedieť slušne komunikovať, pretože si snáď obidvaja uvedomujeme, aké je úžasné, že sme sa kedysi do seba zamilovali. Vznikli z toho dvaja malí ľudkovia,“ povedala sympatická ryšavka, ktorá si v minulosti prešla zložitým obdobím, keď otvorene priznala depresie a stavy úzkosti.

Toto obdobie však už prekonala a odvtedy sa snaží ľuďom v podobných situáciách pomáhať. Kristína aj momentálne myslí pozitívne a verí, že ju spoločne s dcérkami čaká už iba to dobré. Práve Matilda a Ela jej dodávajú potrebnú silu. Samotný Hajdin celú vec komentovať nechcel. „Ja neriešim nič s médiami, prepáčte,“ reagoval stroho redaktor televízie JOJ.

Autor: Roman Wesserle, Novy Cas

Vyberáme pre Vás niečo viac

Súvisiace