Reklama

Dvaja čitatelia nakupovali v potravinách, čakalo ich to isté: Netušili ste, čo má spoločné chlieb so šalátom!

Dvaja čitatelia nakupovali v potravinách, čakalo ich to isté: Netušili ste, čo má spoločné chlieb so šalátom!

Zdroj: Tip/Jana

Reklama

Akosi sa prerátali! Napriek tomu, že na potravinách je dátum spotreby kľúčovou informáciou, čitatelia si na dvoch výrobkoch všimli nezrovnalosti, ktoré ich prekvapili.

Dva odlišné potraviny, rovnaký príbeh! Do redakcie nám napísali dvaja čitatelia s podobnou skúsenosťou. Obidvoch priviedol do obchodu hlad. Jana si kúpila chlieb a Ivan majonézový šalát. Obaja sa zháčili, až keď si pozreli etiketu na výrobkoch.

"Táto pekáreň si pridala jeden deň v roku. Všetko pečivo má trvanlivosť do 29.2.," zasmiala sa nad chybičkou Jana. Zrejme niekto skutočne pozabudol, že február má iba 28 dní.

No zdá sa, že nie len pekári si lámali hlavu nad týmto zimným mesiacom. Ivanov nákup v Banskej Bystrici dokázal, že iní potravinári boli ešte zmätenejší. Čitateľ si totiž kúpil šalát, ktorý mal spotrebu až do 30. februára.

Anketa

Aj vy ste sa už niekedy zmýlili a mysleli ste si, že február má viac dní?

  • Áno28%
  • Nie71%

Hlasovanie bolo ukončené

Autor: dus

Súvisiace