Moderátor Patrik Herman prežíva muky: Veľké bolesti a strach z rakoviny!
2. 3. 2017, 9:48 (aktualizované: 30. 4. 2021, 15:47)

Zdroj: Peter Korček
Prežíval muky! Patrik Herman (42) si podľa informácií Nového Času odležal minulý týždeň štyri dni v košickej nemocnici vo veľkých bolestiach.

Zdroj: Peter Korček

Zdroj: anc
Zdroj: gt
Galéria k článku
Moderátor už myslel na najhoršie, pred rokmi mu totiž zomrel na rakovinu pankreasu milovaný otec, a tak obavy z rovnakej choroby boli viac než opodstatnené.
Herman musel pred pár dňami vyhľadať lekárov. „Mal bolesti v oblasti pankreasu a pečene. Keďže tatino mu zomrel na rakovinu hrubého čreva, lekári mali obavy,“ prezradil Novému Času zdroj. Moderátor priznal, že skončil v nemocnici, tragédiu však za tým nevidí „Mal som bolesti a začali sa stupňovať. V 1. súkromnej nemocnici v Košiciach-Šaci som podstúpil vyšetrenia. Zrejme za to môže chrbtica. Ľudia však majú oveľa väčšie problémy ako ja, nesťažujem si,“ vysvetlil Herman, pre ktorého sa peripetie nekončia. „Do nemocnice sa musím v najbližšom čase vrátiť. Zároveň chcem vyjadriť vďaku a obdiv za neskutočne profesionálny a ľudský prístup nemocničného personálu. Veľká vďaka patrí aj pacientom za príjemné rozhovory a spoločné zdieľania našich bolestí,“ dodal Herman.
Autor: ms, rg, mm