Muž sa mal svojej expriateľke pomstiť maximálne ohavne: Z jeho činov sa vám zdvihne žalúdok!
27. 3. 2017, 18:30 (aktualizované: 26. 5. 2020, 8:54)

Zdroj: facebook
Dopustil sa hotového zverstva. Reč je o Američanovi Josephovi Oberhansleyovi (35), ktorý mal napadnúť svoju expriateľku Tammy Jo Blanton (46) v jej vlastnom dome v Jeffersonville, kde ju dobodal na smrť.
Mŕtve telo našla polícia na druhý deň, keď sa znepokojená kolegyňa obete nevedela priateľke dovolať.
Keď muži zákona odkryli mŕtvolu schovanú v kúpeľni pod plachtou, zostali zhrození. Telo ženy bolo úplne zmrzačené, malo vyrezané orgány a rozpolenú hlavu. Joseph, ktorého sa podarilo polícii chytiť, sa neskôr priznal, že bývalej partnerke vyrezal srdce, pľúca a mozog a následne si ich uvaril a zjedol. Surové mu totiž nechutili.
Súd sa snažil páchateľovi zabezpečiť psychiatrické vyšetrenia, aby zistil jeho psychickú spôsobilosť, no ten sa neustále bráni. „Máte nesprávneho muža. Moje meno je Zeus Brown a som úplne nevinný. Žiadne vyšetrenia nepotrebujem,“ citoval slová muža britský Mirror. Ak Josephovi, ktorý má problémy so zákonom od roku 2000 dokážu vinu, jeho predpokladaný trest je väzenie na doživotie.
Autor: Novy Cas, sim