Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
14.06.2017 09:17 | Prominenti | Domáci Prominenti
Video

Adela a Viktor po svadbe riešia zásadnú vec: Pravda o bábätku!

Ku šťastiu im chýba už len jedno! Adela (36) a Viktor (26) Vinczeovci uplynulý víkend spečatili svoju lásku manželstvom.

Fotogaléria
10
fotiek v galérii

Moderátorka, ktorá už v minulosti, žiaľ, o dieťatko prišla, sa svojho sna stať sa mamou nevzdala. Šťastní manželia Novému Času prezradili, že po dieťatku veľmi túžia. Kedy sa ich rodina rozrastie o ďalšieho člena?

 

Vinczeovci sa netaja tým, že by sa potešili malému batôžku šťastia. „Či by sme chceli deti? Chceli by sme, áno,“ povedal Novému Času šťastný ženích deň po svadbe. Prírastku by sa potešila aj nevesta. „Niektorí ľudia lusknú prstom a majú deti, niektorí nie. Takže uvidíme, ako nám Pán Boh dopraje,“ vyjadrila sa Adela.

 

Bábätko už raz čakala, a to pred štyrmi rokmi, keď ešte tvorila pár s tanečníkom Petrom Modrovským. Vtedy však oň prišla a táto téma je pre ňu stále citlivá. „Vždy sa snažím chápať ľudí, ktorí sa to pýtajú. Na druhej strane, za tým je toľko vecí, ktoré sú naše súkromné. Rozumiem otázke, ale odpoveď nemá nikto,“ dodala moderátorka.

Kedy sa stanú rodičmi, nevie odhadnúť ani jej manžel. „Uvidíme,“ doplnil ju Vincze, ktorý sa s nevestou čoskoro chystá na medové týždne. Tie sa zrejme odohrajú na viacerých miestach. Jednou z možností je cesta do hlavného mesta Mongolska Ulanbátaru, ktorá je darom od Juraja Tabačka, Dana Dangla, Miňa Kereša a Pepa Majeského. „Uvidíme, či tam vôbec pôjdeme,“ zamyslel sa Viktor. „Ja tam chcem ísť, to je normálny regulérny zájazd,“ zasmiala sa Adela s tým, že sa chystajú aj na cestu po Slovensku. „Máme veľa známych, ktorých chceme navštíviť a zároveň si myslím, že sme sa už veľa nalietali po všelijakých exotikách,“ uzavrela.

Obrad

Otvoriť galériu

Prvý tanec

Otvoriť galériu

Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: Novy Cas, Magdaléna Magdová

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk


Najčítanejšie
24h /  3d /  7d
Slovenská pošta avizuje zmeny v zasielaní poštových zásielok do krajín mimo EÚ.
FotoVáš Tip
Slovenská pošta vydá známku k 950.výročiu založenia opátstva v Hronskom Beňadiku: Aha, takto vyzerá!
Ilustračné foto
Blíži sa k nám víchrica?! Slováci, držte si klobúky: Na TÝCHTO miestach to bude najhoršie
Bývalý prezident mal s otcom krásny vzťah.
Andrej Kiska prežíva obrovskú bolesť: Po návrate z Indie prišiel o milovaného otca
Hornonitrianske múzeum v Prievidzi
Váš Tip
Nová výstava v Hornonitrianskom múzeu v Prievidzi: Predstaví vám históriu známej 150-ročnej značky potravín!
Imamoglu obvinenia popiera.
Foto
Uväznenie opozičného lídra vyvolalo chaos: Krajinu zachvátila vlna najhorších pouličných protestov!
Launching military rockets in the woodlands, war shot defense attack
Izraelom sa rozozvučali sirény leteckého poplachu: Narastá hrozba eskalácie? Kým sa TOTO nezastaví, tak ...
Vzdal sa polícii
Váš Tip
KVÍZ: Ako dobre poznáte slovenských mafiánov? Týchto 10 otázok vás preverí!
Jarný šalát s orechmi a parmezánom
Foto
Je tu pôstne obdobie, to ale neznamená, že si nemôžete pochutiť! Vyskúšajte tieto ľahké recepty
(ilustračné foto).
Chcete si udržať zdravý úsmev? TÝMTO potravinám sa radšej VYHNITE: Môže to skončiť veľmi bolestivo
Vlajka USA a Venezuely (ilustračné foto.
Po dlhých dňoch napätia padla DOHODA: Venezuela má dôvod na radosť!
Juraj Slafkovský dosiahol na métu 100 bodov v NHL.
Juraj Slafkovský opäť zažiaril v NHL: Stal sa hviezdou zápasu!
Útok vyvolal požiare naprieč mestom.
Rusko v noci spustilo MASÍVNY útok na Kyjev! Požiare pohltili celé mesto: Okamžitá reakcia Ukrajiny