Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
17.10.2018 15:20 | Správy | Krimi | Domáce krimi

Hrozná smrť motorkára Štefana († 55): Po páde na cestu ho prešlo až šesť áut!

Domov sa už nikdy nevráti. Štefan(† 55) išiel skoro ráno na motorke do práce. Domov to mal už len kúsok, keď na ceste dostal šmyk a so svojou motorkou spadol priamo na cestu. Za ním však išli autá,ktoré už zrejme nestihli zabrzdiť a cez motorkára prešli. Muž zomrel na mieste nehody.

Podľa miestnych bol Štefan veľmi pohodový chlap, vášnivý motorkár, ktorý mal rád život a užíval si ho. Chodil poctivo do práce a staral sa o rodinu. Všetko sa však v okamihu skončilo. „To bol taký pohoďák. Nikdy nikomu neublížil. Toto si nezaslúžil,“ smúti jeho kamarát Jaro.

Otvoriť galériu
Nehoda sa stala medzi obcou Hrnčiarovce nad Parnou a Trnavou. „Podľa prvotných zistení motocyklista išiel smerom od Trnavy a pravdepodobne spadol. Aké boli ďalšie okolnosti nehody polícia zisťuje, zároveň žiadame svedkov, ktorí dopravnú nehodu videli, aby sa prihlásili prostredníctvom linky 158 a pomohli tak pri jej objasnení,“ povedala trnavská krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Podľa svedkov, ktorí boli v čase nehody na mieste, mal Štefan spadnúť z motorky na cestu a malo po ňom prejsť asi šesť áut.

Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: šiš

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk


Najčítanejšie
24h /  3d /  7d
Líder PS Michal Šimečka.
Šimečka nevidí iné východisko: Krízu vyriešia len predčasné voľby!
Na archívnej snímke z 23. februára 2025 hlavný veliteľ ukrajinských ozbrojených síl Olexandr Syrskyj na veľkoplošnej obrazovke počas tlačovej konferencie v Kyjeve.
Šéf ukrajinskej armády navštívil východný front: Rusko tam zvýšilo tlak!
Desiatky účastníkov festivalu počas útoku militantov z Hamasu zahynuli.
Prekvapujúca správa rok a pol po krvavom útoku Hamasu: Izrael priznal krutý omyl!
Predseda KDH Milan Majerský (v strede).
KDH apeluje na vládu: TOTO vážne narúša mier! Strana predložila návrhy
Veľké sovičky z predškolskej triedy na ZŠ s MŠ Maximiliána Hella s učiteľkou Petrou.
Váš Tip
Školáci v Štiavnických Baniach majú neobyčajné hodiny telesnej: Vybláznia sa na klzisku! Ako vydrží v teplom počasí?
Isabeli vrtela bokmi tak, až jej zo šiat vykuklo celé pozadie.
Foto
Krásna Isabeli na móle vrtela bokmi a vykukol jej celý... Ups, to nemal nik vidieť!
Český minister zahraničných vecí Jan Lipavský.
Český minister zahraničia o hlasovaní OSN o Ukrajine: Nešťastná situácia
Zo svadobnej hostiny utekali do hororu!
Foto
Novomanželia vyšli z kostola a uvideli PEKLO: Svadba im zachránila ŽIVOTY!
Na snímke minister zahraničných vecí a európskych záležitostí (MZVEZ) SR Juraj Blanár.
Blanár v Ženeve neostal ticho: Na paškál si zobral Palestínu aj Gruzínsko! Čo navrhol?
Na archívnej snímke Zdeněk Zeman
Zdeněk Zeman leží na JISke: Stav českého trénera je vážny!
(ilustračné foto)
Komplikovaná situácia na slovenských cestách: V týchto lokalitách je to najhoršie!
Exkluzívna markizácka párty pred štartom Let’s dance. Na snímke Simona Leskovská a Vilém Šír.
Foto
Let′s Dance tréningy Leskovskej: Športová moderátorka musela siahnuť po liekoch proti bolesti! Čo jej dáva zabrať?