Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Kráska si dala do nosa piercing: Prišli následky, nad ktorými krútil hlavou aj skúsený lekár

Kráska si dala do nosa piercing: Prišli následky, nad ktorými krútil hlavou aj skúsený lekár

Zdroj: Facebook/Layane Dias

Reklama

Piercing jej navždy zmenil život! Dievča si ho dalo urobiť, dostavili sa však zdrvujúce následky.

Brazílčanka Layane Dias (20) si dala piercing do nosa. Po zákroku rana krvácala a zostala opuchnutá. Layane tomu ale nevedela veľkú pozornosť. Po krátkom čase sa pridali aj bolesti nohy. „Liečila som si to sama doma, dávala som si na to krémy a o týždeň opuch zmizol,“ cituje The Sun mladé dievča.

Čoskoro po tom, ako zmizol opuch, sa bolesti nôh ešte zhoršili. Ba dokonca Layene už nevládala ani chodiť. Lekári jej urobili testy a zistili, že sa nakazila stafylokokovou infekciou. Dievča skončilo v nemocnici, kde okamžite musela podstúpiť operáciu. Sken jej tela odhalil, že v nohe má veľké množstvo hnisu, ktorý tlačí na stavce v jej mieche. Chirurg Oswaldo Riberio Marquez dokonca priznal, že taký vážny prípad bakteriálnej infekcie vo svojej 15-ročnej kariére ešte nevidel.

Layane prepustili z nemocnie, no o dva mesiace neskôr jej oznámili, že bude na invalidnom vozíku po zbytok života. „Bola som zničená, na začiatku to bola veľmi smutná situácia. Môj život sa zmenil. Ale keď som opustila nemocnicu, bola som rada, že tam už nie som. Stretla som sa s inými mladými ľuďmi na invalidných vozíkoch a zistila som, že aj tak môžem byť šťastná. Teraz sa učím hrať basketbal a hádzanú,“ uzavrelo mladé dievča.

Autor: Novy Cas, guz

Vyberáme pre Vás niečo viac

Súvisiace