Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
13.04.2019 10:57 | Prominenti | Domáci Prominenti

Vyšetrovanie sexuálneho zneužívania v ChaChaLande: Katarína sa púšťa do ťažkého boja

Bývalá účastníčka detských táborov ChaChaLand Katarína Danová (28) sa púšťa do ťažkého boja. Po tom, čo zverejnila svoju najťažšiu spoveď o sexuálnom zneužívaní v spomínanom tábore zrelým mužom, keď mala len trinásť rokov, rozbehol sa poriadny kolotoč pod taktovkou Generálnej prokuratúry.

Fotogaléria
4
fotiek v galérii

Polícia celú vec vyšetruje a aj keď Katarína vo svojom príbehu nikoho nemenuje, podľa denníka SME má ísť o známe tábory ChaChaLand a ich hlavného vedúceho, markizáckeho režiséra a manažéra z RTVS Romana Paulínyho (54), ktorý mal mať s neplnoletou Katkou vzťah.

Keď mala Katarína len trinásť rokov, začal jej dvoriť zrelý muž, hlavný vedúci z detského tábora ChaChaLand. Podľa jej slov ich vzťah pokračoval niekoľko rokov a prišlo aj k pohlavnému styku.

Otvoriť galériu

Vo veku 22 - 23 rokov si začala uvedomovať, že to, čo ona vtedy ako maloletá považovala za normálne, s odstupom času už také normálne nebolo. Po jej šokujúcich slovách sa začala na pokyn prokurátorky Generálnej prokuratúry Barbory Hubertovej koncom marca celej veci venovať krajská prokuratúra v Bratislave a následne bol prípad posunutý krajskej polícii, ktorá začala konať.

Pripravuje sa na výsluch

 

Katarína, ktorá chcela zverejnením príbehu len upozorniť na tento problém a uľaviť svojej boľavej duši, však nakoniec rozpútala poriadny vietor, ktorý naberá na obrátkach. Podľa informácií denníka SME jej už bolo doručené predvolanie na výsluch, na ktorý sa Danová pripravuje so svojím právnikom. Počas výsluchu s ňou budú v miestnosti ako prísediaci aj psychológ, súdny znalec a taktiež prokurátor.

Otvoriť galériu

„Po tom všetkom, čo médiá odhalili, mám nádej, že spravodlivosť predsa len dosiahneme,“ povedala Katka. Samotný Paulíny, s ktorým mala udržiavať vtedy len trinásťročná Danová vzťah, všetku vinu odmieta. Dievčina pritom na kameru veľmi detailne porozprávala, ako prišlo k pohlavnému styku, dokonca v prítomnosti Paulínyho dcéry Martiny, ktorá mala spať vedľa. Šokujúce detaily už preveruje polícia, ktorá začala vyšetrovanie pre trestný čin sexuálneho zneužívania.

Zatiaľ však strážcovia poriadku podľa našich informácií nevyšetrujú žiadnu konkrétnu osobu. „Vo vami uvedenom prípade dňa 28. 3. 2019 začal vyšetrovateľ trestné stíhanie pre trestný čin sexuálneho zneužívania. Vyšetrovanie tohto prípadu aj naďalej pokračuje, vzhľadom na štádium trestného konania bližšie informácie v súčasnosti nie je možné poskytnúť,“ uviedla pre Nový Čas hovorkyňa bratislavskej krajskej polície Veronika Slamková.

Viac k téme:
Súvisiace články:
Autor: Novy Cas, mimi

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk


S prvou súvislou snehovou pokrývkou sa ochranárom naskytla ideálna príležitosť na zmapovanie výskytu veľkých šeliem.
Foto
Úžasné, čo objavili v Slovenskom raji: FOTO z miesta hovorí za všetko!
Ilustračné foto
Katastrofa na cestách: Pri 2 nehodách autobusov zahynulo množstvo ľudí! Príšerné, čo sa stalo
(ilustračné foto)
Namiesto zimnej rozprávky... Ďalšia zmena počasia! Čo očakávajú meteorológovia?
Stanislav Šesták s rodinou
Foto
Šesták prišiel s rodinou pri požiari takmer o všetko: Takto žije dnes! Zostala mi trauma
Švédsky premiér Ulf Kristersson
Aha, čo vo Švédsku zakázali vláde! Nechcú, aby sa zopakoval škandál
zámok v Hlohovci
Váš Tip
V Hlohovci sa tešia: Dokončili dôležitú rekonštrukciu na zámku! Ako to tam vyzerá?
(ilustračné foto)
Nové správy o vražedných sršňoch: Po rokoch prišlo dlho očakávané oznámenie!
Na snímke hráči Slovana pred zápasom.
Foto
Do ligy pritečú od UEFA milióny eur: Ukroja si z vlastného koláča? Slovan im môže zarobiť ešte viac!
Kirillov povolil používanie chemických zbraní na Ukrajine.
Foto
Priznal sa! TENTO muž usmrtil ruského generála Kirillova († 54): Čo mu za to sľúbili?
Francúzsko vyhlásilo na súostroví Mayotte stav výnimočnej prírodnej katastrofy
Foto
Stav výnimočnej prírodnej katastrofy na nádhernom súostroví: Nič také sa doposiaľ ešte nestalo!
(ilustračné foto)
Ukrajinci uštedrili Putinovi podpásovku: Útok v Rusku! Aha, kam udreli drony
Hlavy štátu potvrdili spoluprácu.
KĽDR sa konečne vyjadrila k vyslaniu vojakov na Ukrajinu: Odkaz pre Západ!