Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
08.11.2019 10:50 | Šport | Futbal
FotoVideo

Brankár Greif o desivom zranení spoluhráča Bajriča: Bol v kŕči a chrčal!

Bol pri ňom medzi prvými. Brankár Slovana Bratislava Dominik Greif (22), ktorý viacerými skvelými zákrokmi celý zápas držal belasých, sa iba ťažko po stretnutí vyjadroval.

Mrzel ho nielen inkasovaný gól v nadstavenom čase, ktorým Slovan prišiel o remízu v 4. kole Európskej ligy na pôde Wolverhamptonu Wanderers, ale aj ťažké zranenie spoluhráča Kenana Bajriča (24).

V závere súboja sa dostal k centru v strede pokutového územia Bratislavčanov domáci Raúl Jiménez (28) a loptu sa rozhodol napáliť do bránky nožnicami. Pri akrobatickom pokuse ale tvrdo kopol do hlavy obrancu Bajriča a ten sa nekontrolovateľne zrútil k zemi.

"Dostal kopanec do hlavy, hneď som bežal za ním," vravel po zápase v rozhovore pre RTVS brankár Greif. "Jazyk som mu nevyťahoval. Iba som sa pozrel, či ho nemá zapadnutý. Bol totálne v kŕči a úplne v bezvedomí. Iba chrčal. Viem, že v takomto prípade sa s človekom radšej nemá nič robiť. Potom už prišli lekári a urobili, čo mali. Dali ho do stabilizovanej polohy a počkali, kým kŕč prejde. Všetci dúfame, že bude čím skôr v poriadku,” dodal Greif, ktorý okrem niekoľkých skvelých zákrokov chytil aj pokutový kop domácich.

Viac k téme:
Diskusia /
Súvisiace články:
Autor: Nový Čas, juk

Vami zadané údaje do kontaktného formulára sú spracúvané spoločnosťou News and Media Holding, a.s., so sídlom Prievozská 14, 821 09 Bratislava, IČO: 47 237 601, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, v odd. Sa, vložka č. 6882/B na účely spätného kontaktovania. Prečítajte si viac informácií k ochrane osobných údajov viac informácií k ochrane osobných údajov.

Odporúčame z TIVI.sk

2025. Trakčné vedenie naťahujú až tento rok.
Foto
Do Humenného sa vrátili vlaky: Prečo investícia vyšla na 298 miliónov eur?!
(ilustračné foto)
Foto
Chrumka za mastných 81 000 eur: Uvidíte ju a pochopíte, prečo je zaujímavá
(ilustračné foto)
Foto
Vtipnejšiu FOTO z prírody neuveríte: Sove niečo sadlo na zobák, a dobrá nálada to nebola!
Americký minister zahraničných vecí Marco Rubio
Rubio ohlásil veľkú novinku o Ukrajine: Je to jediný spôsob, ako ukončiť utrpenie
Zvolen v úvodnom zápase predkola play-off porazil Slovan výsledkom 2:4.
Foto
Fanúšikovia Slovana už toho majú plné zuby: Hráme najhorší hokej za posledných 20 rokov!
Sopka Fuego chrlí popol v guatemalskom Paline.
Sopka Fuego chrlí popol a lávu: Domovy muselo opustiť 30-tisíc ľudí
Zdravotný stav pápeža Františka je naďalej kritický
Dobré správy z Vatikánu! Pápež František už nie je v priamom ohrození života
Na snímke gólová radosť hráčov Trenčína.
Divákov zodvihol zo sedadiel: Neuveriteľný gól 19-ročného obrancu Trenčína!
Klimatická kríza podľa Trumpa nepredstavuje skutočné nebezpečenstvo
Foto
Donald Trump šokoval výrokom o JADROVÝCH ZBRANIACH: Slová, ktoré naháňajú hrôzu!
Logo spoločnosti X na sídle v americkom San Franciscu.
Sieť X postihol masívny výpadok: Miliardár Musk odhalil, čo bolo za tým
(ilustračné foto)
S jarnými aktivitami chvíľu počkajte: Meteorológovia VARUJÚ pred extrémnou rýchlosťou vetra
Pár sa dostal do poriadnych problémov.
Párik sa tešil na vytúženú dovolenku: Na letisku však vznikol problém! Teraz čelia vážnym obvineniam