Vaše tipy Máte tip na článok, zaujímavé fotografie alebo video? Pošlite nám ich! Poslať tip
03.10.2013 00:00 | Prominenti | Domáci Prominenti

Diskusia: Po Ďurovčíkovi chňapli Rakúšania! Trošku sa mi parí z hlavy, prezradil choreograf

Odporúčame z TIVI.sk
Odporúčame z TIVI.sk

Najčítanejšie
24h /  3d /  7d
Béla Bugár v rozhovore so Šimonom Žďárskym.
Bugárovi sa otvorili staré rany: Čím ho VYTOČIL film Miki?! Spal som s odistenou zbraňou a...
A takto vyzerá originál.
Váš Tip
Bohatý program v prešovskom Solivare: Toto tam urobia prvýkrát po stáročiach!
Podpredseda NR SR Andrej Danko (SNS)
Andrej Danko prehovoril o napätej situácií v parlamente: Asi po prvýkrát mám chuť poslať Sulíkovi fľašu koňaku, uviedol
Taliansky minister kultúry Gennaro Sangiuliano.
Talianskou vládou otriasol škandál: Zlomila ministra kultúry sexi influencerka? Aférka má v parlamente nečakané dôsledky
Robert Fico hovorí, že po pomste netúži.
Foto
ODKAZ premiéra Fica atentátnikovi: Na povrch vyplávali DETAILY z vyšetrovania! Dôvod, prečo chce ísť Cintula na slobodu
Trenčiansky hrad
Foto
Tip na výlet, ktorý dýcha históriou: Karin Majtánová vám ukáže najzaujímavejšie miesta Trenčína!
Vlani na festivale v Cannes nebol pekný pohľad na hercove zuby.
Johnny Depp podstúpil zásadnú ZMENU imidžu: Po rokoch si dal upraviť... Sledujte!
Fontána Tanečnica, pred SND
Foto
Bezdomovec si z fontány v Bratislave spravil kúpeľňu: Okrem rúk a nôh umýval aj... Fuj, to vážne?!
V dome staršej ženy v Rumunsku sa našiel jeden z najväčších známych jantárových nugetov na svete.
Žena našla kameň v potoku, po rokoch ich čakal ŠOK: Neuveriteľnú VZÁCNOSŤ používala ako zarážku na dvere
Hunter Biden je známy viacerými kontroverziami.
Šokujúci krok Bidenovho syna: Priznal VINU! Aký trest mu teraz hrozí?
Do vojny sú často verbovaní aj násilníci a vrahovia.
Foto
Srdcervúce príbehy vojny: Nasťu († 11) našli v pivnici, babičku († 85) znásilnili a zabili! Na fronte bojujú zločinci
Americký minister obrany Lloyd Austin
Zelenskyj chce útočiť na ruské základne, Západ je proti: Rázna odpoveď amerického ministra