Reklama

Manželia Jakabovci relaxujú v obľúbenej destinácii Slovákov: Vytúžený oddych vo štvorici!

Manželia Jakabovci relaxujú v obľúbenej destinácii Slovákov: Vytúžený oddych vo štvorici!

Zdroj: arj

Reklama

Oddychujú v zahraničí! Manželia a herci Anička (31) a Robo (48) Jakabovci sa momentálne nachádzajú v Španielsku, kde vyrazili aj s dcérou Agnes (3) a so synom Ondrejkom (2). Tam naberajú sily do ďalších pracovných povinností.

Herec Robo Jakab má s manželkou Aničkou dve deti, s ktorými vyrazili za oddychom, aby si dopriali more a slnečné lúče. Zo Španielska sa aj chvália spoločnými zábermi, ktoré hovoria o tom, že dovolenku si naozaj užívajú. Niet sa čomu čudovať. Obaja sú v pracovnom kolotoči a najmä Anička to mala v posledných mesiacoch náročné.

Nielenže zarezávala na parkete Let’s Dance, ale nakrúcala aj film Kavej, ktorý mal nedávno premiéru. Okrem toho však bude aj jednou z hviezd tanečnej šou, ktorá bude brázdiť Slovensko a kde predvedie svoje pohybové zdatnosti. Na Robovi tak znova ostáva starostlivosť o deti a domácnosť.

Autor: mrh, Nový Čas

Vyberáme pre Vás niečo viac

Súvisiace