Brutálna zmena! Kedysi ste ju milovali, teraz ju ani nespoznáte: Herecká hviezda spadla na dno
14. 12. 2023, 15:00

Zdroj: Northfoto
Amanda Bynes (37) sa preslávila ešte ako tínedžerka filmami, ktoré ľudia milovali. Možno si ju budete pamätať z populárnych kúskov ako Čo to dievča chce? alebo Snehulienka to má v paži. Rovnako rýchlo ako vyletela na vrchol, však tiež padla na dno. Bývalá herecká hviezda sa z problémov snaží vyhrabať už dlhé roky.

Zdroj: Northfoto

Zdroj: Northfoto

Zdroj: Northfoto
Galéria k článku
Amandu už veľakrát celebritní fotografi zachytili na nelichotivých snímkach, ktoré sa šírili internetom. Mala problémy s drogami, liečila sa na psychiatrii, známe je aj to, že má bipolárnu poruchu osobnosti. Naposledy sa dostala do médii tento rok v spojitosti s tým, že behala nahá a zmätená po Los Angeles.
Mala vtedy zastaviť auto a vodičovi hovoriť o svojich duševných problémoch. Nakoniec ale sama zavolala na tiesňovú linku a policajti ju previezli na policajnú stanicu.
Bývala hviezda sa najnovšie objavila v podcaste s Paulom Sieminksim, kde sa priznala k tomu, že podstúpila úpravu viečok. Jej imidž vyzeral stále veľmi divoko - tmavé vlasy prefarbila na biele a obočie mala namaľované na modro. Vo videách na svojom Tiktoku niekoľkokrát prehovorila k fanúšikom a vyzerala byť nielen vďačná za to, ako prijali jej podcast, ale aj motivovaná pokračovať. Je teda možné, že bývalá hviezda je konečne na lepšej ceste.
Autor: © Nový Čas, TK