Desivé PRIZNANIE rapera: Diddy ma zdrogoval a násilím orálne uspokojoval! TOTO mi pri tom povedal
7. 2. 2025, 8:44 (aktualizované: 7. 2. 2025, 11:41)

Zdroj: getty images
Už má toho na rováši až-až! Sean Diddy Combs, ktorý bol americkou prokuratúrou obvinený z obchodovania so sexom a vydierania, čelí ďalšej občianskoprávnej žalobe.
Zdroj: getty images
Zdroj: getty images
Zdroj: getty images
Galéria k článku
Raper, ktorý nechce byť menovaný, tvrdí, že ho slávny hudobník pred desiatimi rokmi zdrogoval, vyzliekol a potom ho začal násilím orálne uspokojovať. Keď sa mladík snažil brániť, Combs mu vraj oznámil, že ak mu nedovolí pokračovať, v hudobnom svete si ani neškrtne.
Muž obvinil 55-ročného Diddyho v pondelok v žalobe podanej na Najvyššom súde okresu New York. Zastupuje ho texaský advokát Tony Buzbee, ktorý zastupuje aj množstvo ďalších osôb, ktoré sa označujú ako obete Seana Combsa.

Zdroj: NČ / ms
V novej žalobe žalujúci uvádza, že mal 23 rokov, keď sa s Combsom stretol v kalifornskom klube QC's 20/20. Muž súdu ďalej oznámil, že k incidentu došlo po tom, čo sa rodák z New Yorku objavil na jeho vystúpení pod zámienkou, že ho vyhľadáva pre svoju nahrávaciu spoločnosť. Dlhoročný a dobre známy Combsov spolupracovník mu vraj pred výstupom povedal, že trojnásobný držiteľ Grammy počul o jeho talente a bude sa na jeho vystúpenie pozerať - a naznačil možnosť času stráveného v štúdiu so samotným Combsom.
Pokračovanie na ďalšej strane >>>
Strana
1/2