Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Scarlett Johansson: Monogamia nie je prirodzená

Scarlett Johansson: Monogamia nie je prirodzená

Zdroj: Profimedia

Reklama

LOS ANGELES – Cez víkend sa herečka Scarlett Johansson vydala.

Napriek tomu, že má ešte len tridsať dva rokov, rozhodla sa sľúbiť vernosť jedinému mužovi – Ryanovi Reynoldsovi. Ibaže hviezda filmu Vicky Cristina Barcelona pred oddávajúcim možno trochu klamala. Keď totiž sľubovala budúcemu manželovi vernosť, nehovorila o tej fyzickej. Blond kráska totiž verí, že pohlavná monogamia nie je prirodzená.

„Nikdy by som nechcela byť v otvorenom vzťahu. Ale nemyslím si, že monogamia je prirodzeným inštinktom u ľudských bytostí. Monogamia môže byť pre niekoho veľkou drinou. Nemám pocit, že by sa hodila pre všetkých, a myslím si, že mnoho ľudí nie je schopných dodržiavať vernosť,“ priznala Scarlett.

Mladučká hollywoodska hviezda sa tiež posťažovala, ako jej slová zneužívajú novinári zvlášť, keď ide o sex.

„Sarkasticky som raz poznamenala pred novinárom: ´Podľa všetkého sme s Beniciom Del Torom mali sex vo výťahu.´ On to napísal, ale každý si vypustil to ´podľa všetkého´. Nerada hovorím o svojich osobných vzťahoch, vždy sa mi to vypomstí a pľuvnem si tak akurát sama sebe do tváre,“ sťažovala sa Johansson v magazíne People.

Autor: © Nový Čas

Vyberáme pre Vás niečo viac