Boženík odchádza z Feyenoordu: TOTO je jeho nový klub
13. 7. 2022, 18:44

Zdroj: getty images
Slovenský reprezentačný útočník Róbert Boženík odchádza z Feyenoordu Rotterdam na hosťovanie do konca sezóny do portugalskej Boavista F.C, ktorá má vyjednanú aj opciu na kúpu.
Slovák je stále pod zmluvou s Feyenoordom do leta 2024, kde sa mu zatiaľ nepodarilo presadiť. Informovala oficiálna stránka portugalského klubu.
Dvadsaťdvaročný útočník prišiel do Holandska z MŠK Žilina v januári 2020 za štyri milióny eur. V drese Feyenoordu doteraz odohral vo všetkých súťažiach 28 zápasov a štyrikrát sa gólovo presadil.
Holandský tím posiela Boženíka na hosťovanie už po druhý raz. V minulej sezóne pôsobil v tíme Fortuna Düsseldorf, ktorý hrá v druhej najvyššej súťaži v Nemecku. Odohral dvadsaťjeden zápasov a strelil dva góly. V drese slovenskej futbalovej reprezentácie dal v 25 stretnutiach päť zásahov.
Autor: © Nový Čas, TASR