Ronaldo má toho dosť: Jasné stanovisko! Neuveríte, kde chce prestúpiť
29. 7. 2022, 10:14

Zdroj: TASR/AP
Portugalský futbalista Cristiano Ronaldo (37) zopakoval počas stretnutia v tréningovom centre v Carringtone svoju túžbu opustiť Manchester United. Vedenie anglického klubu však naďalej trvá na tom, že nie je na predaj.
Zdroj: TASR/AP
Zdroj: TASR/AP
Zdroj: TASR/AP
Galéria k článku
Podľa zámorského portálu The Athletic začal Ronaldov agent Jorge Mendes rokovania so Sportingom Lisabon. Tridsaťsedemročný útočník odštartoval svoju profesionálnu kariéru práve v Sportingu, odkiaľ v roku 2003 prvýkrát prestúpil do Manchestru United. Podľa stránky by však príchod Ronalda príliš finančne zaťažil portugalský klub a výhrady k jeho angažovaniu mal údajne aj tréner Ruben Amori.
Ronaldo dal už skôr jasne najavo, že chce hrať v tejto sezóne Ligu majstrov, United sa prebojovali iba do Európskej ligy. Vedenie klubu a nový tréner Erik ten Hag však chcú Ronalda udržať. Portugalčan má s Manchestrom platnú zmluvu do roku 2023.
Autor: TASR