Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Opitý chlap dal polícii zabrať: Nadávky a odpor pri zadržaní! Teraz mu hrozia veľké problémy

Opitý chlap dal polícii zabrať: Nadávky a odpor pri zadržaní! Teraz mu hrozia veľké problémy

Zdroj: istock

Reklama
Logo Nový ČasLogo Nový Čas

Agresívny opitý muž kládol pri zadržaní aktívny odpor, polícia ho obvinila. Krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová informovala, že k incidentu došlo v stredu (13. 3.) pár minút pred polnocou v obci Jezersko na Zamagurí.

Policajná hliadka muža zastavila a vyzvala ho, aby vystúpil a predložil potrebné doklady, čo odmietol. S vykonaním dychovej skúšky súhlasil. Napokon však prístroj z ruky policajta v sprievode vulgárnych nadávok vytrhol a zahodil.

Podľa Ligdayovej agresora obmedzili na osobnej slobode, avšak kládol aktívny odpor. Neskôr muž opätovne súhlasil, že sa podrobí dychovej skúške, pričom výsledok presiahol 2,1 promile.

Opitý výtržník na čerpacej stanici v Beladiciach.

Zdieľať

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Beladice - opitý výtržník na čerpacej stanici
    Zdroj: FB / Polícia Slovenskej republiky

    "Okresný policajný vyšetrovateľ v Kežmarku na obvineného spracoval podnet na podanie návrhu na jeho väzobné stíhanie a 54-ročného muža obvinil z trestných činov útoku na verejného činiteľa, poškodzovania cudzej veci a ohrozovania pod vplyvom návykovej látky," uzavrela Ligdayová.

    Autor: TASR

    Vyberáme pre Vás niečo viac

    Súvisiace