Hrozivá BUDÚCNOSŤ v roku 2025: Baba Vanga predpovedá KATASTROFU, je v tom zapletený aj Putin!
20. 2. 2025, 20:40

Zdroj: Facebook/Baba Vanga, TASR
Jedna z najznámejších veštíc na svete predpovedala, že Európu čaká v roku 2025 temná budúcnosť. Baba Vanga bola bulharská mystička, ktorá podľa svojich stúpencov už predpovedala mnoho prevratných svetových udalostí. Patria medzi ne aj katastrofa v Černobyli, smrť princeznej Diany, pád Dvojičiek v New Yorku, ale dokonca vedela aj vlastný dátum úmrtia. Zomrela 11. augusta 1996 v 85 rokoch.
V januári obehol svet jej zoznam predpovedí na rok 2025. Tie zahŕňali stretnutia s mimozemšťanmi ale aj koniec ruského prezidenta Vladimira Putina, informuje Metro.

Zdroj: NČ (Foto: Reuters, Dall. E3)
V predikciách sa však objavila aj hrozivá vojna na Východe, ktorá má priniesť skazu Západu. „Na jar sa začne vojna na Východe a vypukne tretia svetová vojna, v ktorej nevyhrá spravodlivosť,“ strašila Baba.
K bojom pridala ale aj jeden desivý fakt. Podľa jej slov sa Putin stane pánom sveta a z Európy zostane len vyprahnutá pustina. Súčasná situácia na Ukrajine je už teraz dosť drsná, no ona ešte viac priliala benzín do ohňa. Vyslovila totiž znepokojujúcu myšlienku: „Rusko nielenže prežije, ale ovládne svet“.
Strana
1/2