Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Ohavná vražda v Česku! Telo muža TLELO v lístí: Polícia pracuje s verziou ako z hororu

Ohavná vražda v Česku! Telo muža TLELO v lístí: Polícia pracuje s verziou ako z hororu

Zdroj: iStock, X/ @PolicieCZ

Reklama

Vražda, z ktorej mrazí. Obec Svrčovec v okrese Klatovy v Česku je zhrozená. V lístí na záhrade našli tlieť telo muža! Desivé pozadie prípadu.

Ako informuje Blesk.cz, telo staršieho muža malo ležať na dvore niekoľko dní. Z hrozného činu má byť podozrivá partnerka (70) zosnulého muža.

„Od večerných hodín sa zaoberáme prípadom nálezu mŕtveho muža na pozemku v obci v okrese Klatovy. Podľa doposiaľ zistených skutočností muž zomrel násilnou smrťou, preto prípad prevzali krajskí kriminalisti,“ informovala česká polícia na sociálnej sieti X.

"Od začiatku sme pracovali aj s osobou, ktorá by mohla byť podozrivá z tohto činu. Ďalšie informácie poskytneme čo najskôr," dodala polícia.

Portál Blesk uviedol, že pomoc záchranárov zavolali susedia, ktorí si všimli, že sa ich suseda správa podozrivo. Sanitkou ju previezli do nemocnice v zlom psychickom stave. Tam sa mala priznať k hroznému činu. So zavraždeným mužom mala žiť v partnerskom vzťahu.

Dvaja Česi pri jazde na streche metra. VIDEO:

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Dvaja Česi pri jazde na streche metra narazili do nadchodu
    Zdroj: sis

    Autor: © Nový Čas, nat

    Vyberáme pre Vás niečo viac

    Súvisiace