Preskočiť na hlavný obsah
Reklama

Strašidelné zábery z dovolenkového raja Slovákov: Svah sa zosunul na cestu len chvíľu pred príchodom vodiča!

Strašidelné zábery z dovolenkového raja Slovákov: Svah sa zosunul na cestu len chvíľu pred príchodom vodiča!

Zdroj: iStock

Reklama

Vodič prechádzal po ceste popri skalnatom svahu v Chorvátsku, keď v tom ho prekvapila poriadne nebezpečná situácia. Tragédii unikol len o vlas.

Video Player is loading.
Stream Type LIVE
Advertisement
Current Time 0:00
Duration 0:00
Remaining Time 0:00
Loaded: 0%
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected
    Zosunutý svah v Chorvátsku
    Zdroj: Vrgorske novine

    Pár minút rozhodovalo o živote a smrti. Hovoríme o vodičovi, ktorý nakrútil zosunutý svah v Chorvátsku na Stupici tesne po tom, čo skaly zasypali cestu. Svoje video poslal do chorvátskeho média Vrgorske novine.

    Ako tie informujú, jedinou možnosťou pre vodičov, ako sa dostať na Makarskú riviéru, je momentálne obchádzkou cez Drvenik alebo Dubac. Tunel sv. Ilija je totiž z dôvodov údržby uzavretý až do soboty.

    Autor: © Nový Čas, dus

    Vyberáme pre Vás niečo viac

    Súvisiace